ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами) )

1

Замовник

СЛОБОЖАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2

Назва предмету закупівлі

ДК021:2015 : 90620000-9 - Послуги з прибирання снігу (Розчистка доріг місцевого значення від снігу на території Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області)

3

Вид процедури

Спрощена закупівля

4

Дата оголошення

31 січня 2022 року

5

Строк поставки

по 31 грудня 2022 року

6

Обсяг закупівлі

80 маш/год

7

Ідентифікатор закупівлі

UA-P-2022-01-31-013583-b

8

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

80 600,00 грн.( вісімдесят тисяч шістсот  грн. 00 коп),  у тому числі ПДВ.

 Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2022 рік 

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

9

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до кошторису  на 2022 рік.

10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Якість послуг з розчистки доріг місцевого значення від снігу на території Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області (с. Геніївка, с. Дачне, с. Українське, с. Скрипаї, с. Мохнач, с. Шелудьківка, сел. Курортне) повинна відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

Послуги виконуються за необхідністю залежно від погодних умов та за узгодженням Замовника. Надання послуг здійснюється відповідно до вимог: Закону України «Про благоустрій населених пунктів». Якість, строки та порядок надання послуг повинні відповідати  вимогам до утримання доріг в зимовий період відповідно до Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів», затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №54 від 14.02.2012р. та  викладених в розділі V «Утримання вулиць та доріг у зимовий період» єдиними правилами зимового утримання автомобільних доріг.