123

Естонська рада у справах біженців у співпраці з Благодійною організацією «Garage 48» та Запорізьким Благодійним фондом «Єдність за майбутнє» впроваджує Програму розширення можливостей жіночого підприємництва. Учасницями Програми можуть стати внутрішньо переміщені особи, жінки, які мають групу інвалідності чи членів родини з інвалідністю або належать до інших вразливих категорій населення.

У Програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже існуючою власною справою. Буде проведено дві окремі програми: одна – для нових і одна – для існуючих бізнесів.

Програма впроваджуватиметься з лютого по грудень 2022 року і включатиме: серію відкритих воркшопів для всіх бажаючих, дві інтерактивні підприємницькі програми, подання бізнес-ідей, гранти на підприємництво і менторську програму протягом шести місяців.

Реєстрація на відкриті воркшопи для всіх бажаючих:

https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022

Реєстрація бізнес-заявок для участі в Програмі підприємництва буде відкрита 19.02.2022.

Якщо Вас зацікавила можливість участі у Програмі, повідомте будь-ласка Зміївську районну філію Харківського обласного центру зайнятості за тел. (05747) 34932 та зареєструйтеся за вказаним посиланням.