16 protu

:bangbang:bangban

 


 ???STOP НАСИЛЬСТВО, або ПРО СОЦІАЛЬНУ РОБОТУ У СЛОБОЖАНСЬКІЙ ГРОМАДІ НА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРОТИДІЮ

:bangbang::bangbang::bangbang:Щорічно з 25 листопада до 10 грудня включно в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства», яка покликана привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, гендерного насильства та захисту прав жінок і чоловіків.
:pray:Саме з цією метою КУ “Слобожанський центр надання соціальних послуг” закликає до партнерського руху органи державної влади, місцевого самоврядування, загальноосвітні заклади, підприємства, заклади та установи, громадські організації. :100:Сьогодні, як ніколи, всім нам потрібно спрямувати зусилля до реалізації спільних заходів з викорінення проявів домашнього насильства, проведення профілактичних, консультаційних та інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення Слобожанської селищної ради з питань його попередження.
:sos::sos::sos:Лише з 1 липня 2021 року фахівцями із соціальної роботи Слобожанського центру надання соціальних послуг на повідомлення :rotating_light::rotating_light::rotating_light:правоохоронних органів та відділу соціального захисту населення Слобожанської селищної ради було здійснено 36 виїзди:car::car::car: до 22 родин:no_good:?:no_good:? де були зафіксовані випадки домашнього насильства. :heart::blue_heart:?:green_heart:Група фахівців Центру до складу якої увійшли психолог, юрист, фахівець з соціальної роботи та керівник відділення або провідний спеціаліст, постраждалим особам та їх кривдникам, при складанні акту визначення потреб, надавали первинну психологічну підтримку та інформували їх щодо можливостей отримання послуг інших суб’єктів соціальної роботи.:heart::blue_heart:?:green_heart:
???Необхідно зазначити, що кожному з постраждалих від насильства фахівці пропонують отримати психологічну підтримку та індивідуальні консультації психолога, допомогу інформаційного, правового характеру щодо того, як знайти безпечний вихід із складної ситуації.:pray::pray::pray:
???Сьогодні серед основних причин домашнього насильства більшість з наших співвітчизників назвають вживання алкоголю та наркотичних засобів, фінансові проблеми, мовчання постраждалих від насильства в побуті, психологічну та фінансову залежність від кривдника, а також інші. З врахуванням ряду зафіксованих випадків соціальні історії жертв домашнього насилля Слобожанської громади так само є типовими.???
:bangbang::bangbang::bangbang:З кожною родиною, в якій було скоєно домашнє насильство фахівці із соціальної роботи КУ «Слобожанський центр надання соціальних послуг» провели бесіду, а також кожній родині були надані одноразові інформаційні послуги щодо ведення здорового способу життя, налагодження емоційних контактів між членами родини та недопущення подібних конфліктів в подальшому.
:bangbang::bangbang:Наразі фахівці Слобожанського центру надання соціальних послуг продовжують роботу з запобігання насильства у громаді і наголошують, що діяльність Центру ґрунтується на принципах індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості та відповідальності за дотримання етичних і правових норм. :pray::pray::pray:А послуги з інформування, консультування, первинної правової та психологічної допомоги надаються на безоплатній основі.:pray::pray::pray:
?:bangbang?:bangbang:?:bangbang:Тож, якщо вам стали відомі випадки жорстокого поводження з дітьми, або ви володієте фактами проявів будь якого насильства по відношенню до людини повідомляйте нам за телефоном: :phone:095-32-716-23. А у разі необхідності можна також звернутись до фахівців національної гарячої лінії запобігання насильству та захисту прав дитини за телефонами (безкоштовно) :phone: 0800 500 335 та :phone:386 (з мобільного)
:bangbang:Не будьмо байдужими до тих, хто поряд:bangbang: