Ogoloshenja

Відповідно до ст.10, 32, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.207 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» та рішення XVII сесії Слобожанської селищної ради VIІІ скликання від 16.09.2021 року № 636 -VІII «Про намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Слобожанська лікарня» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області, затвердження Порядку її утворення та Положення», Слобожанська селищна рада оголошує про намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Слобожанська лікарня» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.

До складу спостережної ради запрошуються представники громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції.

Кандидат у члени спостережної ради повинен відповідати таким вимогам:

  • бездоганна ділова репутація;
  • відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин з комунальним некомерційним підприємством «Слобожанська лікарня» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області;
  • наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
  • відсутність непогашеної судимості.

Пропозиції щодо включення представників до складу спостережної ради від громадськості, громадських об’єднань та організацій надсилати у термін з 01.10.2021 по 14.10.2021 на електронну адресу Слобожанської селищної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або у паперовому вигляді на адресу: вул. Миру, 7, смт. Слобожанське, Чугуївського району, Харківської області. У матеріалах необхідно зазначати: прізвище, ім’я та по-батькові представника, документи про відповідність вищезазначеним критеріям, назву громадського об’єднання (організації) з копіями установчих документів, контактні дані.