infpov

 

8 вересня 2021 року  відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів по запобіганню бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх службою у справах дітей Слобожанської селищної ради  спільно з представником відділу освіти, фахівцем з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» та медичним працівником КНП «Зміївський центр первинної медико-санітарної допомоги» був організований та проведений профілактичний рейд на території селища Слобожанське.
З метою перевірки умов проживання дітей в сім'ях, які опинились у складних життєвих обставинах  було обстежено 4 сім'ї, в яких проживають 8 дітей.
В процесі профілактичного рейду всім батькам надавались рекомендації, проводились профілактичні бесіди щодо покращення виконання батьківських обов’язків, забезпечення належних умов проживання, виховання та розвитку дітей, роз’яснено щодо їх особистої відповідальності за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків та недопущення здійснення насильства в сім’ї відносно дітей.
Спеціалісти нагадали батькам про початок нового навчального року, наголосили про необхідність навчання дітей та отримання обов’язкової повної загальної середньої освіти.
Служба у справах дітей Слобожанської селищної ради  продовжує проводити профілактичні рейди по запобіганню бездоглядності, безпритульності і злочинності серед неповнолітніх та веде роботу з виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Проведення профілактичних рейдів — це одна з форм роботи, метою якої є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання їм захисту і підтримки.