infpov

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Слобожанської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади Слобожанської селищної ради, яке планується надати в оренду, від 12 травня 2021 року

Інвентарний  номер/номер рахунку

Назва об’єкта

Кількість

Дата введення в експлуатацію

Місцезнаходження

10470089

104/7

Стоматологічна установка CQ-216

1

2012

Харківська область.,

Чугуївський район, село Шелудьківка, вул. Горького,

буд. 65

1120017

112

Фотополімерна лампа

Woodpecker (LED.В)

1

2013

Харківська область.,

Чугуївський р-он, село Шелудьківка, вул. Горького,

буд. 65

10470008

104/7

Стоматологічне обладнання:

- установка стомато -логічна УС-30;

- крісло стоматоло -гічне;

- стіл інструменталь- ний;

-компресор безмас -ляний;

-пристрій  для полі -меризації;

-наконечник прямий НПМ 40-02;

-наконечник угловий -НУП 30-М-1;

-наконечник тур-бінний НТС-300М4;

-камера «Панмед»;

1

1

1

1

1

1

1

1

1

2007

Харківська область, Чугуївський район, село Геніївка, вул. Вишнева,

буд. 32а

До участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності, які мають кваліфікаційне свідоцтво оцінювачів.

- Бажаючим взяти участь в конкурсі необхідно подати до виконкому Слобожанської селищної ради конкурсну документацію в запечатаному конверті (скріпленому печаткою) з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, а саме:

1) Заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

2) Засвідчені печаткою та підписом керівника підприємства копії установчих документів;

3) Копії сертифікатів, що підтверджують кваліфікацію працівників, засвідчені печаткою та підписом керівника підприємства;

4) Копію сертифіката оцінювача, виданого претенденту ФДМУ, засвідченого печаткою та підписом керівника підприємства;

5) Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами (у разі наявності);

6) Один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;

7) Інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду робіт з незалежної оцінки майна, в тому числі подібного майна);

8) Термін виконання робіт встановити  не більше 10(десять) календарних днів;

9) Встановити головним критерієм, щодо визначення переможця конкурсу: запропонована учасником конкурсу найменша вартість виконання робіт з незалежної оцінки майна та найменший термін виконання робіт.

Примітка: Учасник проставляє печатку на документах, що подає на конкурс у разі наявності печатки та використанні її у своїй діяльності.

- Конкурсна пропозиція суб’єкта оціночної діяльності подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання та умови оплати робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

- Конкурс відбудеться  28  травня 2021 року о 9.30 годині за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Слобожанське, вул. Миру, буд 7, каб. № 1.

- Конкурсна пропозиція (запечатаний конверт разом із заявою) подається до виконкому Слобожанської селищної ради до 24 травня 2021 року до 17.00 години включно, за адресою: 63460, Харківська область, Чугуївський район, смт. Слобожанське, вул. Миру, буд 7.

З додатковою інформацією можна ознайомитися за адресою: Харківська область, Чугуївський район,  смт. Слобожанське, вул. Миру, буд. 7, каб. № 11. (тел.: 5-22-66)

 

Конкурсна комісія