Слобожанська селищна рада з сумом повідомляє про загибель нашого земляка Сергія Вікторовича Литвинова.
Сергій народився 21 липня 1971 року в селі Задонецьке. До 5-го класу навчався у Зміївській школі № 1, потім сім’я переїхала в селище Комсомольське. Після закінчення 9-го класу в 1986 році, вступив до ПТУ-31. З 1989 по 1991 рік служив в рядах радянської армії. У 1991 році пішов працювати на будівництво. В 1993 році Сергій одружився, а в 1993 став батьком, у нього народився син Роман. З 1995 року працював слюсарем на Шебелинському газопереробному заводі.
Сергій брав участь в АТО. Побував в Іловайському котлі, потім захищав селище Щастя. Повернувся в липні 2015 року, проживав останні роки в батьківській хаті, в селі Задонецьке. З 2019 року працював в Зміївському Райавтодорі. Повномаштабне вторгнення російської армії в лютому цього року спонукало Сергія знову вступити до лав ЗСУ, бо для нього бути солдатом, це не тільки добре стріляти та знатися на тактиці, для Сергія бути солдатом – значило не відокремлювати свою особисту гідність від гідності за свою державу.
Слобожанська селищна рада висловлює свої співчуття рідним. Трагедія родини загиблого Сергія – це трагедія всієї нашої держави.
Про час та дату прощання з загиблим буде повідомлено додатково.
20.12.2025 року міжнародна організація Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) доставила чергову партію гуманітарної допомоги до с. Геніївка, також частково були забезпечені допомогою жителі сіл Шелудьківка, Скрипаї та Мохнач.
Гуманітарний вантаж цього разу доставила потужна команда благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“». Вантаж складався з продуктових наборів, які отримали найбільш вразливі категорії населення.
Волонтери надали допомогу у видачі гуманітарної допомоги потребуючим, а також мали змогу поспілкуватися із жителями Геніївського та Шелудьківського старостинських округів. Без подарунків благодійники не залишили і маленьких жителів, які прийшли разом з батьками за допомогою.
Щиро дякуємо міжнародній організації Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) за постійну турботу та підтримку наших мешканців.
Відповідно до листа Офісу дітей та молоді «ДІйМО» при Міністерстві соціальної політики, сім’ї та єдності України повідомляємо про розміщення на платформі «Дія.Освіта» освітнього серіалу «Наставництво: що, для кого і як працює», створеного Офісом дітей та молоді «ДІйМО», ГС «Українська мережа за права дитини», Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей у межах проєкту «Підтримка дітей і молоді з досвідом перебування в альтернативних формах догляду», що реалізується ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики, сім’ї та єдності України за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW, Європейського Союзу та Уряду Швеції.
15 грудня 2025 року відбулося чергове засідання комісії, на якому було розглянуто 52 звернення мешканців громади про надання одноразової адресної грошової допомоги.
Колегіально прийнято рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги з місцевого бюджету 52 громадянам на загальну суму 383000,00 грн., а саме:
22 мешканцям громади на лікування;
1 особі громади на поховання непрацюючого родича працездатного віку;
2 мешканцям громади у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем;
3 сім’ям у зв’язку із зникненням безвісти військовослужбовців;
2 сім’ям у зв’язку із знаходженням у полоні військовослужбовців;
1 особі з інвалідністю внаслідок війни з числа Захисників України на вирішення соціально-побутових питань;
2 Захисникам України, які отримали травму (поранення, контузії, каліцтва) або захворювання під час захисту Батьківщини, проведенням оперативного лікування;
19 сім’ям військовослужбовця, особі з інвалідністю внаслідок війни з числа Захисників чи Захисниць України на придбання деревини паливної для опалення будинку у період дії воєнного стану.