Title

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що відповідно до пункту 11 статті 3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР

«Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій та/або через програмні реєстратори розрахункових операцій для підакцизних товарів із використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості.

Згідно з пунктом 7 статті 17 закону № 265 за порушення вимог пункту 11 статті 3 Закону № 265 до суб’єктів господарювання застосовується фінансова санкція у розмірі триста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (300х17=5100,0 гривень).

Враховуючи викладене, звертаємо увагу платників податків на обов’язок програмування та відображення у чеках РРО/ПРРО кодів згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів, а також передачі копій розрахункових документів із зазначенням усіх обов’язкових реквізитів.

РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них станом на 2026 рік

koldogovor

Детальніше...

Про внесення змін та доповнень до додатку 1 до розпорядження від 04 лютого 2026 року №40 «Про створення робочої групи з розробки проєкту Статуту Слобожанської міської територіальної громади»

Gerb

СЛОБОЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

27 лютого 2026 року м. Слобожанське №66

 

Про внесення змін та доповнень до додатку 1 до розпорядження від 04 лютого 2026 року

№40 «Про створення робочої групи з розробки проєкту Статуту Слобожанської міської територіальної громади»

Детальніше...

ЗВІТ КУ “ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ” СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА 2025 РІК

Facebook post   23

КУ «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської міської ради Чугуївського району Харківської області (далі — Слобожанський центр надання соціальних послуг) є комплексним закладом соціального захисту населення, яка проводить соціальну роботу з надання соціальних послуг особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Про скликання LХХХІІІ сесії Слобожанської міської ради VІІI скликання

Gerb

СЛОБОЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

02 березня 2026 року м. Слобожанське №69

 

Про скликання LХХХІІІ сесії Слобожанської міської ради VІІI скликання

Детальніше...

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету від 27 лютого 2026 року

Паспорти бюджетних програм

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Facebook post   16Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілляПовідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілляпланованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення,збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" 30019775

Переглянути

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 19 лютого 2026 року

протоколи комісій

Детальніше...

Пережити зиму в умовах атак на критичну інфраструктуру: стартувала кампанія “Залиш цю енергію для себе”

Title

На тлі зими та постійних ударів по енергетичній інфраструктурі в Україні стартувала інформаційна кампанія з енергоефективності “Залиш цю енергію для себе”. 

Детальніше...

LXXXII сесія Слобожанської міської ради VIII скликання

Рішення сесії

від "19" лютого 2026 року

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ до уваги громадян, місце проживання яких зареєстроване у м. Слобожанське

Facebook post   16У Слобожанському Палаці культури буде відбуватися видача талонів на отримання гуманітарної допомоги сім’ям у складі яких є дитина/діти до 18 років (при умові, що родина не отримувала гуманітарну допомогу у лютому 2026 року)

Видача талонів буде проводитися:

26.02.2026 та 27.02.2026 з 8-00 год. до 9-00 год.

26-28 лютого 2026 року видача буде проводитися з 9.00 год до 15.00 год. (Перерва з 12.00 до 13.00)

28.02.2026 видача буде проводитися з 9.00 год до 12.00 год.

Громадяни отримують гуманітарну допомогу в день, який зазначений в талоні у такий час:

Час отримання

Номера талонів

з 9.00 години до 10.00 години

з № 1 по № 80

з 10.00 години до 11.00 години

з № 81 по № 160

з 11.00 години до 12.00 години

з № 161 по № 240

з 13.00 години до 14.00 години

з № 241 по № 320

з 14.00 години до 15.00 години

з № 321 по № 400

Допомога буде видаватися 1 пакунок на 1 домоволодіння:

При видачі допомоги при собі мати: паспорт та свідоцтво/свідоцтва про народження дитини/дітей.