1 min

10 лютого 2022 року відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів по запобіганню бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх службою у справах дітей Слобожанської селищної ради спільно з представником відділу освіти, фахівцем з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» та поліцейським офіцером громади Слобожанської ТГ був організований та проведений профілактичний рейд.

Старости с. Лиман та с. Бишкин приєдналися до участі у заході та забезпечили спеціалістів необхідною допомогою, таким чином посприявши проведенню рейду.

З метою перевірки умов проживання дітей в сім'ях, які опинились у складних життєвих обставинах  було обстежено 7 сім'ї , в яких проживають 18 дітей.

В процесі профілактичного рейду всім батькам надавались рекомендації, проводились профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо покращення виконання батьківських обов’язків, забезпечення належних умов проживання, виховання та розвитку дітей, роз’яснено щодо їх особистої відповідальності за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків та недопущення здійснення насильства в сім’ї відносно дітей.

Спеціалісти нагадали батькам про необхідність організації дистанційного навчання та контролю за цим процесом.

Служба у справах дітей Слобожанської селищної ради продовжує роботу щодо здійснення контролю за сім’ями, в яких виховуються діти облікових категорій.

Також з метою перевірки торгівельних точок щодо виявлення порушень продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів в частині, що стосується дітей, спеціалістами було відвідано 2 магазини, в яких реалізують дану продукцію.

За результатами перевірки порушень не виявлено. Продавців попереджено про відповідальність за порушення чинного законодавства (ст. 153 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»).