konkyrs

Відповідно до статей 21, 21-1, 21-2, 21-3, 21-4, 21-5 Закону України «Про культуру»  Комсомольська селищна рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу Слобожанський селищний Палац культури. 

Вимоги до кандидатів:

1. Керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

2. Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом культури (органом управління є Комсомольська селищна рада).

Документи від кандидатів приймаються з 28.12.2016 р. по 26.01.2017 р. (включно).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі подає наступні документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи на конкурс надсилаються на поштову адресу Комсомольської селищної ради: 63460 Харківська обл., Зміївський р-н, смт Слобожанське, вул. Миру, б. 7 та надсилаються на електронну адресу Комсомольської  селищної ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Телефон для довідок: (05747)52404.  

Формування конкурсної комісії починається з 27.12.2016 р.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 06.02.2017 р.

У відповідності до вимог ч. 5 ст. 21-4 Закону України «Про культуру» документи, подані кандидатами на конкурс, будуть оприлюднені на офіційному  веб-сайті Комсомольської селищної ради з метою прийняття та розгляду пропозицій та зауважень щодо кандидатів від усіх зацікавлених осіб.


 

ЗРАЗОК заяви на участь у конкурсі на посаду директора комунального закладу Слобожанський селищний палац культури 1

 

Завантажити зразок заяви