Gerb Ukr

У К Р А Ї Н А

СЛОБОЖАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Чугуївського району Харківської області

Х сесія VIІI скликання

РІШЕННЯ

22 квітня 2021 року № 308- VIІI

Про проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області

 

Керуючись ст. 25, ст. 59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 ЗУ «Про соціальні послуги», «Положенням про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/ комунального сектору», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 200, п. 12 Постанови Кабінету Міністрів від 3 березня 2020 р. № 177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Організувати і провести конкурс на заміщення посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
  1. Затвердити перелік питань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України для учасників конкурсу (Додаток № 1).
  1. Затвердити текст оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області (Додаток № 2).
  1. Затвердити текст оголошення про початок формування конкурсної комісії (Додаток № 3).
  1. Затвердити форму заяви для участі в конкурсі, що подається претендентом на посаду директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
  1. Уповноважити Слобожанського селищного голову своїм розпорядженням затвердити персональний склад конкурсної комісії.
  1. Пропозиції кандидатів на посаду директора подаються протягом 15 календарних днів з дати оприлюднення цього рішення до Слобожанської селищної ради – фахівцеві з кадрових питань.
  1. На підставі рішення конкурсної комісії винести на розгляд сесії Слобожанської селищної ради питання про призначення переможця конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області за контрактом.
  1. Внести наступні зміни до «Порядку проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області», затвердженого рішенням VI сесії VIII скликання Слобожанської селищної ради від 11.02.2021 року № 183-VIII:

9.1. Пункт 2.2 викласти в такій редакції:

«2.2. Тривалість конкурсу не може перевищувати 30 календарних днів. Початком Конкурсу вважається дата оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Конкурс вважається закінченим із дня ухвалення конкурсною комісією рішення про затвердження його результатів»;

9.2. У абзаці шостому пункту 2.3 виключити слова: «та етапи»;

9.3. Пункт 2.4 викласти в такій редакції:

«2.4. Строк подання документів для участі в конкурсі становить 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу»;

9.4. Пункт 3.2 викласти в такій редакції:

«3.2. До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги». Якщо протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про початок формування комісії не надійшло необхідної кількості пропозицій від суб’єктів системи надання соціальних послуг щодо кандидатур до складу комісії, необхідна кількість членів комісії доповнюється (формується) з числа посадових осіб засновника».

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію – мандатну, з питань депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку (голова комісії – Євченко Є.С.).
Слобожанський селищний голова Дмитро ДІХТЯР