gromadsky slyxannya

 

Додаток до протоколу від 14.01.2020р. засідання Комісії з упорядкування найменувань вулиць, провулків, в’їздів, тупиків, майданів, проїздів населених пунктів Комсомольської селищної ради, інших об’єктів та пам’ятних знаків, розташованих на території Комсомольської селищної ради

Звіт

про результати громадського обговорення на тему:

«Розгляд пропозиції про зміну назви (перейменування) у смт Слобожанському

вулиці Будівельної на вулицю В.Н.Приступи»

Виконавчим комітетом Комсомольської селищної ради було організовано громадське обговорення на тему: «Розгляд пропозиції про зміну назви (перейменування) у смт Слобожанському вулиці Будівельної на вулицю В.Н.Приступи», за зверненням голови Комсомольської ради первинних організацій ветеранів О.В.Реброва.

В обговоренні взяли участь:

мешканці вулиці Будівельної – 94 були присутні особисто на обговоренні 03.01.2020р. також колективні звернення підписали загалом 173.

інші члени територіальної громади – 31 були присутні особисто на обговоренні 03.01.2020р., серед них: голова Комсомольської ради первинних організацій ветеранів О.В.Ребров та депутат Комсомольської селищної ради виборчого округу № 16  Євченко Є.С.

Серед пропозицій стосовно перейменування вулиці, які надійшли за час проведення громадського обговорення, були наступні:

2 пропозиції – за перейменування вулиці Будівельної на вулицю імені В.Н.Приступи (висловлені усно під час обговорення 03.01.2020р.);

4 пропозиції не змінювати назву вулиці (висловлені усно під час обговорення 03.01.2020р.);

2 колективних листа з пропозицією не змінювати назву вулиці – додані списки підписів у кількості 124 та 49;

1 депутатське звернення депутата Комсомольської селищної ради виборчого округу № 16 Євченко Є.С. містило пропозицію не змінювати назву вулиці.

Також надійшли інші пропозиції вшанування пам’яті В.Н.Приступи:

  • встановити пам’ятник або меморіальну дошку;
  • назвати на його честь алею у місцевому парку, або сквер, встановити дошку пошани та розмістити на ній фотографії громадян, які зробили внесок у розвиток селища;
  • зробити виставку про достойних людей селища, в тому числі й про В.Н.Приступу;
  • організації ветеранів, які мають багато інформації про видатних людей селища, розповісти про них у школах, в тому числі і про Приступу В.Н.

Отже, більшість пропозицій по темі обговорення не підтримують перейменування вулиці Будівельної на вулицю імені В.Н.Приступи; 2 пропозиції на підтримку перейменування вулиці висловлені членами територіальної громади, які не мешкають на вулиці Будівельній.

У підсумку проведеного громадського обговорення – назва вулиці Будівельної залишається.

Крім того, Комісією з упорядкування найменувань вулиць, провулків, в’їздів, тупиків, майданів, проїздів населених пунктів Комсомольської селищної ради, інших об’єктів та пам’ятних знаків, розташованих на території Комсомольської селищної ради, яка постійно діє при виконавчому комітеті селищної ради, внесено назву «Вулиця імені В.Н.Приступи» до банку даних з метою найменування в майбутньому новозбудованої вулиці в смт Слобожанське.