unnamed

Відділом економічного розвитку, комунальної та інвестиційної діяльності Слобожанської селищної ради, з метою своєчасного та максимально ефективного наповнення селищного бюджету, систематично проводиться робота щодо укланання/продовження договорів оренди комунального майна.

Так, за період січень – липень 2021 року укладено:

  • 5 договорів оренди продовжено без проведення аукціону в єдиній торговій системі Prozorro Продажі
  • 2 договори оренди продовженні шляхом проведення аукціонів в єдиній торговій системі Prozorro Продажі, за результатами яких договори оренди були продовжені з існуючими орендарями
  • 1 договір оренди було укладено за результатами проведення аукціону в єдиній торговій системі Prozorro Продажі на продовження договору оренди, при цьому відбулася зміна попереднього орендаря Майна
  • 4 договори оренди укладені за результатами проведення аукціонів в єдиній торговій системі Prozorro Продажі

Укладання вищеперерахованих договорів, забезпечить отримання щомісячного надходження до селищного бюджету та бюджету комунальних підприємств від оренди комунального майна у сумі близько 29 000,00 грн.

Наразі, в єдиній торговій системі Prozorro Продажі оголошено 2 аукціони на право оренди комунального майна для надання стоматологічних послуг мешканцям сел. Геніївка та сел. Шелудьківка. Триває прийом пропозиций. Аукціон відбудеться 17.08.2021р.