title

18 жовтня 2019 року в смт Слобожанське відкрито міні-проект, реалізований в рамках конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради в 2018-2019 рр. – «Юним талантам – комфорт для натхнення».

У 2018 р. Слобожанський селищний Палац культури за підтримки Громадського об’єднання «Харківська обласна асоціація спортивного танцю» взяв участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» у номінації  «Добробут та розвиток громад» і відповідна мета була досягнута.

У 1997 року у Слобожанському Палаці культури був заснований колектив спортивного бального танцю «Віват», основною метою якого був розвиток жанру бальних танців, виховання дітей і підлітків естетичними методами, шляхом їх особистої участі у художній самодіяльності та залучення до аматорського мистецтва - складової духовної культури людини. Дитячий колектив щороку добивався творчих успіхів, демонструючи свою майстерність, став багаторазовим переможцем на Міжнародних, Всеукраїнських, обласних фестивалях, конкурсах і спортивних змаганнях у Польщі, Угорщині, Франції, Турції, Чехії, Ізраїлю, Індії, Англії, Арабських Еміратах, Грузії, Росії, України. Вихованці колективу неодноразово ставали фіналістами та призерами чемпіонатів миру і Європи, а вихованка Діана Гаркуша у 2016 році стала «Віце-Міс Всесвіту» у м. Маямі. Танцювальний зал є основним учбовим приміщенням для колективу «Віват».

 Однією з важливих проблем, що потребувала негайного вирішення, було ремонт єдиного у Палаці культури танцювального залу - стін і стелі. Останній ремонт у залі проводився понад 40 років. Від часу стіни розтріскались, фарба відокремлювалась від стін і відпадала, через протікання покрівлі і даху стеля стала аварійною і небезпечною, практично вся розтріскалась, великими шматками відпадала на підлогу, що було небезпечно під час знаходження в залі людей. Під час репетицій і тренувань танцювальними колективами музичне супроводження занять створювало вібрацію, що додатково сприяло небезпечному руйнуванню старої стелі.

Після капітального ремонту покрівлі, встановлення нових метало пластикових вікон, придбання ламінату і сучасних світлодіодних світильників з’явилась можливість зробити капітальний ремонт танцювального залу і Палац культури, за підтримки Громадського об’єднання «Харківська обласна асоціація спортивного танцю», розробили міні-проект «Юним талантам – комфорт для натхнення». Завдяки реалізації Міні-проекту було виконано: ремонт стін – фарбування, монтаж стінових панелей і дзеркал, ремонт стелі - укріплення стелі і монтаж навісної стелі «Армстронг».

Загальний обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту, склав 289,796 тис. грн., , з них - 50%, або 144,898 тис. грн. співфінансування за рахунок коштів Харківської обласної ради, 45%, або 130,408 тис. грн. кошти Комсомольської селищної ради і 5%, або 14,490 тис. грн., кошти Громадського об’єднання «Харківська обласна асоціація спортивного танцю».

В урочистостях з нагоди відкриття міні-проектів взяли участь депутат Харківської обласної ради Пилипенко Олена Анатоліївна, Комсомольський селищний голова Діхтяр Дмитро Миколайович, заступник голови Комсомольської селищної ради Тимченко Олена Володимирівна, працівники Слобожанського Палацу культури, учасники колективу спортивного бального танцю «Віват» та їх батьки.

Мешканці Слобожанського висловили надію, що ініціативи громадських організацій на покращення добробуту громади будуть активно впроваджуватися в життя і в майбутньому.