Title

У Палаці культури в дні шкільних канікул, за підтримки Комсомольської селищної ради, відбулося щорічне свято «Осінні посмішки».

У цей день актори театру «Абракадабра» показали казкову виставу «На балу в казковому королівстві». За сюжетом на бал прибули найрізноманітніші герої: Пеппі Довга Панчоха, Маша і Ведмідь, Вовка з Тридев'ятого царства і Двоє зі скриньки, Базиліо та Лисиця-Аліса, Доктор лялькових наук Карабас Барабас, Білосніжка, Принц, Мачуха Білосніжки, Маленька розбійниця і її команда, Еллі, Тотошка, Залізний Дроворуб, Опудало, Боягузливий Лев, Ємеля, Несмеяна, Щука і Попелюшка. Свято було в самому розпалі, коли веселощі, пісні і танці перервалися несподіваною появою злої чарівниці Бастінди та її свити летючих мавп. Бастінда летіла по слідах дівчинки Еллі та жадала роздобути її чарівні туфельки, щоб потім їх силу пустити всім на зло. Але зусиллями господині балу - Королеви Казкової країни, і її іменитої гості Феї Всіх Фей, а так само всіх казкових героїв, злочинні помисли Бастінда запобігли і свято відбулося.

Крім акторів театру «Абракадабра» в казці брали участь танцювальний колектив «Анкор»: гурти «Ромашки», «Карамель», «Fire girls», студія сучасного танцю «Міріденс», танцювальний проект «Прайд», вокальний ансамбль «Ластівка», ВІА В. Кузьміна, вокальний ансамбль «Казка», ансамбль «Веселі ложкарі» і солісти Палацу культури.

Всі глядачі і жителі селища, присутні в залі, отримали величезне задоволення, занурившись в світ казкових пригод, а учасники художньої самодіяльності від селищної ради отримали різноманітні солодощі.