Кого можуть перевіряти контролюючі органи у період карантину
Відділ з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції Слобожанської селищної ради інформує:
Кого можуть перевіряти контролюючі органи у період карантину
Представники підприємницької громадськості звертаються із запитанням щодо дії заборони на проведення планових перевірок суб’єктів господарювання органами державного нагляду (контролю) під час карантину.
Заборона на проведення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності встановлена Законом щодо підтримки платників податків. Проте, чинним законодавством більше не передбачено тотальної заборони на перевірки бізнесу, як це було раніше. Отже, сьогодні забороняється проведення планових перевірок органами державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності – до останнього календарного дня місяця, в якому завершується дія карантину.
Заборона на проведення перевірок не поширюється на такі заходи державного нагляду (контролю):
за діяльністю суб’єктів господарювання, які віднесені до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику (відповідно до критеріїв оцінки ступеня ризику затверджених Кабміном);
у сфері дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;
у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.
Таким чином, до завершення карантину забороняються планові заходи зі здійснення державного нагляду (контролю) майже в усіх сферах господарської діяльності, окрім вищезазначених винятків.
Нагадаємо, що раніше шляхом внесення змін до закону була усунута юридична колізія, яка виникла через неузгодженість норм двох законів, що встановлювали заборону на проведення планових перевірок, але різною мірою.
🛑 Заборона купання та навігації на водоймах у період воєнного стану відповідно до протоколу №3 від 24.06.2022 р. позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області на період дії воєнного стану на водних об’єктах Харківської області
https://www.vvybir.org.ua/ Безкоштовні консультації та психотерапія для військових, ветеранів та їх родин. Працюють психотерапевти та психіатри. Онлайн, офлайн. - Вільний вибір +38063 646 4991 всі месенджери
Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 15.07.2025 по 01.08.2025 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населених пунктах:
с. Геніївка – з 15.07.2025 по 18.07.2025;
c. Скрипаї – з 21.07.2025 по 25.07.2025;
с. Шелудьківка – з 28.07.2025 по 01.08.2025.
Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.
Харківський обласний центр зайнятості інформує, що триває набір на навчання з підприємницької діяльності в рамках проєкту «Спроможна жінка - опора України» для жінок Харківської області, який впроваджується ГО «Українська Жіноча Варта» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). «Спроможна жінка — опора України» - це:
Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради повідомляє, що Харківська філія Харківського обласного центру зайнятості проводить опитування з метою визначення потреби у працевлаштуванні демобілізованих військовослужбовців працездатного віку.
Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що рішенням XXV сесії VIII скликання Харківської обласної ради від 24.07.2024 № 928- VIII затверджений Порядок використання коштів обласного бюджету для забезпечення реалізації заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей Харківської області на 2024-2028 роки (далі Порядок).
У зв’язку з посиленням заходів безпеки та відповідно до доручень Харківської обласної та Чугуївської районної військових адміністрацій, інформуємо про необхідність дотримання законодавства під час перетину державного кордону України.
Незаконний перетин – це порушення правил перетинання державного кордону, і не важливо, з використанням підроблених документів або в інший спосіб.
Незаконний перетин державного кордону України карається законом. Згідно зі статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за це передбачено штраф у розмірі від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до 15 діб з конфіскацією знарядь та засобів вчинення правопорушення. У разі перетину кордону з метою ухилення від мобілізації або призову, відповідальність може бути кримінальною, відповідно до: