ЗМІНА РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ЧОЛОВІКІВ ВІД 18 ДО 60 РОКІВ
Зміна зареєстрованого місця проживання проводиться органами реєстрації, на території територіальної громади, на яку поширюються повноваження відповідної ради. Повноваження з реєстрації місця проживання покладаються на міські, селищні, сільські ради або ЦНАП.
Для зміни зареєстрованого місця проживання чоловіків від обов’язково потрібен військово-обліковий документ.
У разі звернення особи до органу реєстрації за новою адресою діюче законодавство дозволяє тому ж органу зняти особу з реєстрації за старою адресою.
Перш ніж змінювати адресу реєстрації місця проживання необхідно знятись з військового обліку. Якщо після зміни зареєстрованого місця проживання ви будете відноситись до того ж ТЦК та СП, то з обліку зніматись не треба. Але необхідність предʼявляти військово-обліковий документ все одно є. Якщо після зміни зареєстрованого місця проживання ви будете відноситись до іншого ТЦК та СП, то необхідно знятися з обліку.
Алгоритм зміни місця реєстрації призовника, військовозобов’язаного, резервіста:
знятися з військового обліку у ТЦК та СП у звʼязку зі зміною місця проживання. У військово-обліковий документ буде проставлена відмітка про зняття з військового обліку. Якщо зміна адреси проживання відбувається в рамках одного району міста, то зніматись з військового обліку не треба (бо відповідальний за ведення обліку ТЦК та СП фактично не змінюється), але треба повідомити ТЦК та СП про зміну місця проживання.
протягом 3 днів після зняття з військового обліку звернутись до органу місцевого самоврядування або у ЦНАП для реєстрації місця проживання.
Необхідний пакет документів:
заява за формою згідно Порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування);
паспортний документ;
документи, що підтверджують право на проживання (перебування) в житлі (свідоцтво про право власності, договір оренди, ордер, тощо);
квитанцію про сплату адміністративного збору;
військово-обліковий документ (посвідчення про приписку до призовної дільниці (для призовників), або військовий квиток, або тимчасове посвідчення військовозобовʼязаного.
У разі, якщо особа, яка реєструється, не є власником цього житла, то для реєстрації потрібна згода власників житла.
Також повідомляємо, що наразі не можливо змінити місце проживання через застосунок «ДІЯ». На даний момент така функція недоступна.
Території, на яких ведуться бойові дії та ті, що перебувають в тимчасовій окупації відключені від реєстру Територіальної громади, тому змінити місце реєстрації там неможливо. Харківська область запрацювала у даній сфері надання адміністративних послуг з грудня 2022 року.
Закон УкраїниПро надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні від 5 листопада 2021 року № 1871-IX
Постанова КМУ про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів від 30 грудня 2022 р. № 1487
Постанова КМУ Деякі питання декларування та реєстрації місця проживання (перебування) та ведення територіальних реєстрів громад від 7 лютого 2022 р. № 265
Розпорядження КМУ Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні від 24.02.2022 року № 181-р.
Міністерство у справах ветеранів України на виконання Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2025 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 25 грудня 2024 року № 7766 (зі змінами), забезпечує проведення Всеукраїнських спортивних змагань "Ігри ветеранів", відбірковий етап з кросфіту, які відбудуться 17 травня 2025 року в м. Рівному.
До участі у відбірковому етапі запрошуються військовослужбовці, ветерани війни та особи, звільнені з військової служби, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов'язків у зоні бойових дій.
Подача документів від учасників для участі у регіональному відбірковому етапі здійснюється шляхом заповнення реєстраційної форми (анкети учасника) та подання підтверджуючих документів за посиланням:
72% українців вже намагаються впроваджувати енергоефективні звички у повсякденному житті — і заощаджують завдяки цьому тисячі гривень. Чи є ВИ серед них?
Ми звикли думати, що енергоефективність — це складно і дорого. Насправді ж – це прості кроки, які підвищують якість життя, допомагаючи зберігати енергію та гроші.
З нагоди 80 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівництво Слобожанської селищної ради разом з представниками населених пунктів вшанували квітами пам’ять тих, хто віддав життя заради визволення України та Європи.
Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну. Молимося за тих, хто бореться за неї знов.
Забезпечення населення питною водою гарантованої якості залишається актуальним завданням у будь-яку пору року. Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області з метою підвищення обізнаності серед населення та на виконання рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 16.01.2025, нагадує, що невідповідність питної води гігієнічним вимогам разом з іншими чинниками може виявитись причиною підвищення захворюваності серед населення на інфекційні захворювання, зокрема на лептоспіроз. Тим більше, що випадки захворювання вже зареєстровані протягом 2025 року на Львівщині та Полтавщині.
Відділ соціального захисту населення Слобожанської селищної ради повідомляє, що за підтримки Міністерства у справах ветеранів України запроваджена онлайн програма «Дружина ветерана», яка спрямована на зміцнення стійкості сімей ветеранів, особливу увагу приділено ролі партнерок/дружин у процесі реінтеграції військових до мирного життя.
Посилання на онлайн програму « Дружина ветерана» :
У квітні 2025 року Слобожанська селищна рада домовилася з Благодійною організацією «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» про доставку гуманітарної допомоги жителям громади, які найбільше потребують такої допомоги.
Згідно Державних санітарних правил транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві ДСП 8.8.1, 2.001-98 - вказано про додержання санітарних правил під час застосування пестицидів при обробці індивідуальних садів і городів в межах населеного пункту в пунктах:
1.9. Використання пестицидів в окремих галузях народного господарства, у колективних та індивідуальних садах і городах, в охороні здоров'я та побуті, а також продаж їх населенню повинно здійснюватись тільки у відповідності з "Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні" і доповненнями до нього. Вказані документи з визначенням науково обґрунтованих регламентів застосування (норм витрат, кратностей обробок, обмежень щодо способу, періоду обробок, строків останньої обробки до збирання урожаю) повинні бути погоджені Міністерством охорони здоров'я і є обов'язковими до дотримання на території країни.
6.11.6 – Для обробки індивідуальних садів і городів в межі населеного пункту дозволяється застосування тих пестицидів, які дозволені для роздрібного продажу населенню «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» і Доповненнями до нього.