IMG 3205

До участі у заході, крім представників Координаційного штабу, долучилися працівники Міжнародного Комітету Червоного Хреста, правоохоронних органів, Збройних сил України для комунікації з військовими частинами, а також рідні зниклих безвісти та полонених військовослужбовців.


Під час зустрічі присутнім були надані роз’яснення щодо процесу пошуку зниклих безвісти та полонених; механізмів комунікації зі слідчими органів поліції; взаємодії з міжнародними організаціями для встановлення місцеперебування рідних; отримання соціальних виплат та інших державних гарантій у випадку потрапляння близької людини в полон.
Крім того, учасники зустрічі мали змогу отримати індивідуальні консультації від фахівців та відповіді на всі нагальні запитання.
Як зазначив Слобожанський міський голова Дмитро Діхтяр така зустріч дозволяє родинам, які втратили зв’язок із близькими, якомога швидше отримати правдиву інформацію про своїх рідних, про свої права та пільги.
За підсумками роботи було напрацьовано алгоритм подальшої взаємодії родин з Координаційним штабом та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста у процесі пошуку та налагодження контакту з рідними.