днз

25 вересня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської селищної ради. В черзі інших питань до порядку денного було включено пункт  - «Про результати діяльності дошкільних навчальних закладів, що належать до комунальної власності Комсомольської селищної ради», де заслухали звіти завідувачів дошкільних навчальних закладів №1, № 3, № 7 та Донецького Днз.

За результатами звіту, членами виконкому були поставлені питання, що виникали в процесі роботи ДНЗ та які підіймалися батьками дошкільників, серед них:

  1. Питання наявних претензій до організація харчування дітей в дошкільних закладах. Строки, асортимент, виконання норм по кількості та якості. Дане питання завжди ставиться пріоритетним Комсомольським селищним головою, тому претензії зі сторони батьків з цього питання розглядаються з особливою увагою.

Завідувачки висловили свою думку, донесли думку батьків. Комсомольською селищною радою були взяті до уваги пропозиції та зауваження з організації харчування дітей в ДНЗ.

  1. Кошти батьків. Дошкільні заклади отримують фінансову допомогу, у вигляді благодійних внески від батьків. Дуже поширене питання та обговорюється в суспільстві та ЗМІ. Члени виконкому, та Голова виконавчого комітету попросили пояснення: хто є ініціатором збору коштів, хто вирішує напрямки використання, встановлює розмір внесків?  Що з цього приводу думають самі батьки?  Керівники пояснили, ініціатором та  виконавцями збору та розподілу є батьківськи комітети, внески стовідсотково добровільні.
  2. Режим роботи груп дошкільних закладів. Виконавчим комітетом Комсомольської селищної ради встановлюється режим роботи дошкільних навчальних закладів. В кожному дошкільному закладі Комсомольської селищної ради є групи, які працюють з 7.00 год. до 19.00 год.. Але батьки скаржаться, що не всі садки дотримуються даного графіку. За словами батьків, їх просять забирати дітей до 18.00 год.. Керівники ДНЗ пояснили, що необхідність роботи груп з подовженим режимом відвідування підтверджується наявністю дітей в цих групах. Чисельність невелика і не кожен день є відвідувачі, але група повинна бути у кожному закладі.

Звіти завідувачів Слобожанських та Донецького ДНЗ, виконавчий комітет  Комсомольської селищної ради взяв до уваги. Були зроблені висновки та виявлені недоліки, над якими потрібно працювати для покращення умов перебування дітей в наших дошкільних закладах.

Для перевірки та контролю умов роботи ДНЗ, харчування дітей, дотримання режиму роботи, а також контролю питань розглянутих на цьому засіданні та питань, що виникають у батьків та Комсомольського селищної ради, була створена постійно діюча комісія.