Служба у справах дітей Слобожанської селищної ради продовжує проведення профілактичних рейдів по запобіганню бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх.

7 травня 2021 року відповідно до графіку службою у справах дітей Слобожанської селищної ради спільно з представником відділу освіти, дільничним інспектором та медичним працівником КНП «Зміївський центр первинної медико-санітарної допомоги» організовано та проведено перевірку ринку в смт. Слобожанське щодо виявлення дітей, схильних до жебракування та крадіжок. 

Проведення профілактичних рейдів — це одна з форм роботи, метою якої є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання їм захисту і підтримки. 

За результатами перевірки дітей, схильних до жебракування та крадіжок на території ринку в Слобожанському не виявлено. Про що був складений відповідний акт.

Служба у справах дітей Слобожанської селищної ради продовжує проводити профілактичні рейди по запобіганню бездоглядності, безпритульності і злочинності серед неповнолітніх та веде роботу з виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.