GerbUkraine

У К Р А Ї Н А

Харківська область

Зміївський район

КОМСОМОЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

РІШЕННЯ  

14 липня 2020 року № 182

Про карантинні обмеження на території Комсомольської селищної ради

 

Керуючись ст.ст. 5, 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами), враховуючи Рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області (Протокол № 17 від 03.07.2020р.) та Рішення Місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зміївського району (Протокол № 15 від 06.07.2020р.), на виконання делегованих повноважень, зазначених у підпукті 2 пункту Б частини першої статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Комсомольської селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Заборонити на території Комсомольської селищної ради проведення масових заходів за участю понад 10 осіб, роботу розважальних закладів (у тому числі роботу кінотеатрів).
  2. Рекомендувати керівникам релігійних конфесій, що діють на території Комсомольської селищної ради, проводити служіння за допомогою онлайн трансляцій.
  3. Перевести заклади громадського харчування (кафе, ресторани тощо), де відсутні літні майданчики або площа залу складає менше 50 м2, на надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
  4. Заборонити роботу закладів громадського харчування (кафе, ресторанів тощо) після 22-ої години, окрім закладів, які надають послуги із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
  5. Забезпечити контроль за використанням населенням засобів індивідуального захисту, дотриманням соціального дистанціювання у громадському транспорті, громадських будинках та спорудах, дотриманням соціального дистанціювання в місцях масового відпочинку.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Комсомольського селищного голову Дмитра Діхтяря.

                                                                   

Комсомольський селищний голова Дмитро ДІХТЯР