Зміст статті

konkyrs na posady

ОГОЛОШЕННЯ 

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області оголошує конкурс на заміщення посади  директора  Комунального підприємства Комунального закладу «Слобожанський селищний Палац культури».

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури.

Перелік документів для кандидатів:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомість про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборчих посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомість про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Перелік зазначених документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою, подається особою до обрання чи призначення на посади, визначені частиною першою статті 9 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Кандидат під час проходження конкурсу конкурсній комісії презентує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування оголошення.

Дата початку приймання документів -  24 грудня 2021 року.

Дата закінчення приймання документів -  24  січня  2022 року.

Зазначені документи надсилати на електронну адресу або іншим зручним способом до Відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської, за адресою :            смт. Слобожанське, вул. Лермонтова, 21 або на електронну  адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Персональний склад конкурсної комісії буде сформовано протягом 30 днів після оголошення конкурсу. Склад, порядок формування і повноваження конкурсної комісії визначаються ст. 213 Закону України «Про культуру».

Дата початку формування конкурсної комісії з 24 грудня 2021 року.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претенденти додатково повідомляються за вказаними контактними номерами телефону та/або адресу електронної пошти.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури до  Відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії.