Perelik pitan

 Перелік питань

для перевірки  знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень на посаду спеціаліста І категорії відділу Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради.

 

 1. Свобода пересування та вільний вибір місця проживання в Україні (ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).
 2. Визначення терміну - орган реєстрації (ст. 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).
 3. Законні підстави перебування на території України (ст. 5 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).
 4. Реєстрація місця проживання особи (ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).
 5. Підстави для відмови в реєстрації або знятті з реєстрації місця проживання(ст. 9-1 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).
 6. Особливості реєстрації місця проживання бездомних осіб (ст. 6-1 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).
 1. Визначення терміну - реєстр територіальної громади (ст. 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).
 2. Визначення термінів - місце проживання/перебування на території України (ст. 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).
 3. Доступ до інформації, що міститься у реєстрах територіальних громад (п.32 Правил реєстрації місця проживання, постанова КМУ № 207 від 02.03.2016 р.)
 4. Документи, які подає особа для реєстрації місця проживання ( п.18 Правил реєстрації місця проживання, постанова КМУ № 207 від 02.03.2016 р.)
 5. Документи, які подає особа для зняття з реєстрації місця проживання ( п.26 Правил реєстрації місця проживання, постанова КМУ № 207 від 02.03.2016 р.)
 6. Які адміністративні стягнення за проживання громадян без реєстрації місця проживання, та органи (посадові особи) уповноважені розглядати справи про адміністративні правопорушення (ст. 197, ст. 213, ст. 219, ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення ).
 7. Реєстрація місця проживання новонародженої дитини (п.5 Правил реєстрації місця проживання , постанова КМУ № 207 від 02.03.2016 р.).
 8. Строки призначення державної  соціальної  допомоги (ст. 6 Закону України                         « Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»).
 9. Компенсації та пільги громадянам, віднесеним до категорії 3 (ст. 22 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).
 1. Термін розгляду документів для призначення державної допомоги сім'ям з дітьми (ст. 6 Закону України « Про державну допомогу сім'ям з дітьми»).
 1. Органи, що призначають і здійснюють виплату державної соціальної допомоги ( ст. 4 Закону України « Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»).
 1. Право на допомогу на дітей одиноким матерям (ст. 18-1 Закону України « Про державну допомогу сім'ям з дітьми»).
 2. Компенсації та пільги громадянам, віднесеним до категорії 2 ( ст. 21 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).
 3. Право на державну соціальну допомогу ( ст. 1 Закону України « Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»).
 4. Підстави для визначення статусу громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ( ст. 15 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи»).
 5. Зняття з реєстрації місця проживання (ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).
 6. Компенсації та пільги громадянам, віднесеним до категорії 1 ( ст. 20 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).
 7. Визначення категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, для встановлення пільг і компенсацій ( ст. 14 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи»)
 8. Період, на який призначається державна соціальна допомога ( ст. 4 Закону України « Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»).
 9. Умови призначення допомоги при народженні дитини (ст. 11 Закону України « Про державну допомогу сім'ям з дітьми»).
 10. Доступ до реєстрів територіальних громад (ст. 11-3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).
 11. Види державної допомоги сім'ям з дітьми (ст. 3 Закону України « Про державну допомогу сім'ям з дітьми»).
 12. Відповідальність підприємств, установ та організацій за недостовірність даних і документів, виданих для призначення державної допомоги (ст. 21 Закону України « Про державну допомогу сім'ям з дітьми»).
 13. Обмеження вільного вибору місця проживання (ст. 13 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).