questions

 1. Об'єкти передачі ( ст. 2 Закон України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»).
 2. Прийняття рішень про передачу об'єктів права державної власності у комунальну власність ( ст. 4 Закон України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»).
 3. Прийняття рішень про передачу об'єктів комунальної власності у державну власність ( ст. 5 Закон України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»),
 4. Комісія з питань передачі об'єктів ( ст. 6 Закон України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»).
 5. Умови передачі об'єктів ( ст. 6 Закон України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»),
 6. Принципи державного прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку ( ст. 2 Закону України « Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України»).
 7. Система прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку ( ст. 4 Закону України « Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України»),
 8. Розробка прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку ( ст. 5 Закону України « Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України»).
 9. Повноваження місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо державного прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку ( ст. 18 Закону України « Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України»).
 10. Класифікація державних цільових програм ( ст. З Закону України « Про державні цільові програми »).
 11. Повноваження сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів у галузі земельних відносин ( ст. 12 Земельного кодексу України)
 12. Категорії земель ( ст. 19 Земельного кодексу України)
 13. Право оренди земельної ділянки ( ст. 93 Земельного кодексу України)
 14. Передача земельних ділянок державної власності у комунальну власність чи земельних -ділянок комунальної власності у державну власність ( ст. 117 Земельного кодексу України)
 15. Порядок надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування ( ст. 123 Земельного кодексу України)
 16. Інвестиційна діяльність ( ст. 2 Закону України « Про інвестиційну діяльність»)
 17. Регулювання інвестиційної діяльності органами місцевого самоврядування ( ст. 16 Закону України « Про інвестиційну діяльність»)
 18. Визначення терміну «інвестиційний проект» ( п.26 ст.2 Бюджетного кодексу України).
 19. Яким умовам повинні відповідати інвестиційні програми? ( п.6 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196).
 20. Сфери благодійної діяльності ( п.2 ст.З Закону України « Про благодійну діяльність»).
 1. На що спрямовується субвенція для формування інфраструктури територіальних громад? ( Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 року № 200).

Завантажити >>