konkyrs na posady

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області, а саме:

 • директор Комунального закладу «Шелудьківський будинок культури» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
 • директор Комунального закладу «Геніївський будинок культури» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
 • директор Комунального закладу «Лиманський сільський будинок культури» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
 • директор Комунального закладу «Слобожанська публічна бібліотека» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка:

 • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
 • має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією;
 • є близькою особою або членом сім'ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури.

Перелік документів для кандидатів:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомість про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборчих посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомість про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Перелік зазначених документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Кандидат під час проходження конкурсу конкурсній комісії презентує
публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п'ять років.

Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претенденти додатково повідомляються за вказаними контактними номерами телефону та/або адресу електронної пошти.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування оголошення.

Зазначені документи надсилати на електронну адресу або іншим зручним способом до Відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської, за адресою : смт. Слобожанське, вул. Лєрмонтова, 21 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.