Список голів Комсомольської селищної ради та Комсомольських селищних голів

  1. З 18.06.1960 р. по березень 1961 р. виконувала обов'язки голови Комсомольської селищної ради - Частова Лідія Василівна
  2. З березня 1961 р. по березень 1963 р. - Лоік Олександра Петрівна.
  3. З березня 1963 р. по червень 1971 р. - Ніценко Іван Захарович.
  4. З червня 1971 р. по лютий 1988 р. - Бурчаков Іван Йосипович.
  5. З лютого 1988 р. по березень 1990 р. - Булатов Олександр Олексійович.
  6. З березня 1990 р. по квітень 2006 р. - Морозов Євгеній Миколайович.
  7. З 19.04.2006 по 27.08.2012 р. - Миндар Степан Іванович.
  8. З 23.08.2012 по 20.01.2014 р. виконував обов'язки селищного голови Діхтяр Дмитро Миколайович.
  9. З 21.01.2014 р. по теперішній час Комсомольський селищний голова - Діхтяр Дмитро Миколайович.