Викопиювання 1

 Існуючий стан: Детальний план території для будівництва храмового комплексу Релігійної організації "Релігійна громада Вознесіння Господнього с.Скрипаї  Ізюмської єпархії Української православної церкви", виконано  на підставі:

 -договору на виготовлення проектно-містобудівної документації між замовником та ФОП «КАПУСТЕНКО С.В.»,  за участю інвестора;

Межі детального плану території прийняті згідно завдання на проектування.

Розглянута земельна ділянка має наступні характеристики:

Місце розташування земельної ділянки – Харківська область, с.Скрипаї, вулиця Широка.

Форма власності - комунальна власність.

Цільове призначення земельної ділянки – 03.04 Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій. Землі житлової та громадської забудови.

Загальна площа території - 0,2000 га.

Кадастровий номер –  6321784501:01:003:0153.

Використання території: В даний час, територія, що розглядається даним ДПТ, знаходиться в осередку планувальній зоні садибної житлової та громадської забудови змішаної поверховості (до двох поверхів) і переважно традиційного зонування та визначена як загально-сільській центр, що відповідає положенням генерального плану села. Сучасний стан використання території відображено на кресленнях (див. лист ГП-2).

Характеристика будівель: Територія вільна від забудови та зелених насаджень.

Інженерне обладнання.

Інженерна інфраструктура розглянутої та прилеглих територій включає наступні інженерні мережі, а саме:

- електромережа 0,4кВ;

- електромережа 10кВ;

- газопровід низького тиску.

Транспорт.

Об’єкт будівництва знаходиться в зоні сформованої вулично – дорожньої мережі села.

Планувальні обмеження

При цьому детальним планом передбачене встановлення обмежень на використання наявних на території проектування охоронних зон загальноміських інженерних мереж:

 - для лінії електромереж 0,4кВ - по  2,0м в обидві сторони від мережі;

 - для лінії електромереж 10кВ - по  10,0м в обидві сторони від мережі;

 - газової мережі – по 2,0м в обидві сторони від мережі низького тиску.

Функціональне призначення оточуючих територій, що впливають на планувальну структуру та забудову ділянки -громадська, торгівельна та адміністративна забудова.

Навколишня існуюча забудова формує центр села з побудованими чисельними об’єктами торгівлі, обслуговування тощо.

Проектні рішення: Проектним рішенням передбачається будівництво культового  комплексу «Релігійної громади Вознесіння Господнього с.Скрипаї Ізюмської Єпархії Української православної церкви». Культовий комплекс передбачено сформувати будівлями та спорудами:

- Храм з розмірами в плані 7,76х16,64м. Розрахована місткість до 20 прихожан (із розрахунку 7,0м2 на одного прихожанина), орієнтовною загальною площею 101,5м2 (в т. ч. площа притвору 25,0 м2, площа середньої частини храму 60,0м2, алтарна частина 16,5 м2);

- Господарчі будівлі (підсобні приміщення, службові приміщення, надвірна вбиральня тощо).

Перелік основних і допоміжних об’єктів проектного майданчику, що передбачено збудувати визначено у графічній частині ДТП  (див. ГП – 3).

Містобудівною документацією не передбачено зміна функціонального та цільового призначення розглянутої території.

Матеріали по детальному плану території для будівництва храмового комплексу на вул.Широка у с.Скрипаї Чугуївського району Харківської області розміщенні на офіційному веб-сайті Слобожанської селищної ради (km-sov.gov.ua) та у приміщенні колишньої Скрипаївської сільської раді з 26 жовтня 2021 року. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій начальник відділу ЖКГ, благоустрою, транспорту, містобудування та архітектури Юношев В.О.

Письмові пропозиції громадськості до детального плану території для будівництва храмового комплексу на вул.Широка у с.Скрипаї Чугуївського району Харківської області подають до виконкому Слобожанської селищної ради в строк з 26 жовтня 2021 року по              26 листопада 2021 року.

За детальною інформацією щодо питань стосовно детального плану території можливо звернутися за адресою с.Скрипаї, вул. Широка, буд. 55а, тел. 7-31-22, або смт.Слобожанське, вул.Дружби буд.7, (відділ ЖКГ, благоустрою, транспорту, містобудування та архітектури), тел. 5-20-60.

Слобожанська селищна рада

 

Проектна пропозиция

Проектна пропозиция 1

Фотофіксація 1 (Храм)

Фотофіксація 1 (Храм) 1

Фотофіксація 2 (Храм)

Фотофіксація 2 (Храм) 1