DSC 1621

01 червня 2019 р. в структурному підрозділі КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СЛОБОЖАНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ» відділі «Клубний заклад сел. Донець» був проведений захід до Міжнародного дня захисту дітей.

На площі лунала музика, всі діти та батьки очікували на свято. На сходах перед клубом почав театралізований виступ колектив «Асорті» «Маша та її друзі», який на протязі всього свята розважали дітей.

Під час святкування проводилися - малюнок на асфальті на тему «Дім моєї мрії», участь прийняли всі бажаючі від малого до великого. Дітям було надано кольорову крейду. Були обрано журі, яке оцінило перше, друге та третє місця, вибір був не з легких. Але вибір був зроблений і переможці одержали подарунки від депутата Харківської обласної ради та голови благодійного фонду «Крок за кроком» Валерії Мураєвої. Театральний гурток «Асорті» і всі учасники отримали морозиво  від Комсомольського селищного голови – Діхтяря Дмитра Миколайовича. Також були проведені ігри – «Паровоз», «Екстремал», «Силачі», «Прискорення», «Загадки», «Бережок», «Печена картопля», шукали символ літа та танцювали з казковими героями.

Всі учасники ігор та конкурсів, отримали різноманітні подарунки. Свято проводилося за підтримки Комсомольської селищної ради.

Після закінчення святкових розваг була проведена святкова дискотека.