title

У відповідності до підписаного в липні 2017 року президентом України закону "Про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг", яким надається можливість здобувати освіту в усіх навчальних закладах, у тому числі безоплатно в державних і комунальних навчальних закладах, незалежно від "встановлення інвалідності" проект направлений на облаштування освітнього простору Слобожанського ДНЗ №7 для забезпечення права на освіту осіб з особливими освітніми потребами  в інклюзії.

15 листопада 2018 року в Слобожанському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 7 «Колосок» відбулися урочистості з нагоди закінчення обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» - «Садочок простір дружній до дитини».

У рамках проекту було закуплено для облаштування  ігрової кімнати м’які модулі: комплект дитячих меблів «Куточок», конструктор «Будівельник-3», смуга перешкод  та гімнастичний  інвентар: м’ячі, стрибунці, канат. Також для сенсорної кімнати було закуплено програмне забезпеченням корекційно - розвиткового характеру «Живий звук».

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки співпраці батьківської ради Слобожанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7 «Колосок», Харківської обласної та Комсомольської селищної рад. Всього на придбання було витрачено 52,6 тис. грн. , з них 26,3  грн. виділено  з обласного бюджету, 23,7 тис. грн. з селищного бюджету, 2,6 тис грн..-  батьківські кошти.

Сертифікат переможця дітям вручила депутат Харківської  обласної  ради Валерія Мураєва. В святкуванні взяли участь Комсомольській селищний голова Дмитро Діхтяр,  батьки.

Гості свята звернулися до присутніх зі словами привітань.

Присутні висловили надію, що реалізація проекту сприятиме перш за все створення відповідних умов навчання для кожної дитини з урахуванням її особливостей, здібностей, як для дітей з проблемами розвитку так для інших дітей.