Кабельщики

Одним з пріоритетних питань Комсомольської селищної ради було та остається питання ЖКГ та благоустрій житлових кварталів наших селищ.

Незважаючи на велику роботу та кошти витрачені Комсомольською селищною радою на капітальні та поточні ремонти жилого фонду, питань ремонтів не стає менше. Нажаль, діяльність деяких організацій додає проблемних питань власникам та балансоутримувачам приміщень.

Декілька років тому, селищна рада отримувала безліч скарг від ОСББ та КП «Комунальник» щодо негативних наслідків діяльності інтернет провайдерів на підконтрольних їм об’єктах. Сміття на горищах та підвалах, пошкодженні комунікації, а головне пошкодження матеріалу покрівлі - випадки зовсім не поодинокі.  

Комсомольською селищною радою розроблено «Порядок розміщення та утримання лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання (технічних елементів та засобів телекомунікацій) на території Комсомольської селищної ради». До розроблення «Порядку розміщення…» запрошувались усі організації працюючі в зазначеній галузі на нашій території. Селищна рада звернулась до інтернет-провайдерів з вимогою приведення телекомунікаційних мереж та технічних засобів телекомунікацій у відповідність до даного Порядку. Також Комсомольська селищна рада звертається до мешканців смт. Слобожанське проханням не допускати руйнування своїх будинків, а саме разом з інтернет-провайдерами, та окремо від них розміщувати інтернет-кабелі, та периферійне обладнання відповідно до Порядку розміщення та утримання лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання (технічних елементів та засобів телекомунікацій) на території Комсомольської селищної ради, тим самим будуть збережені житлові будинки, як фізично так і естетично.

На протязі останніх років провайдерами проводилась робота по приведенню власних комунікацій в стан відповідний прийнятому Комсомольською селищною радою Положення та до чинного Законодавства. Але не в належному об’ємі та не всіма. 

4 жовтня 2018 року в присутності заступника Комсомольського селищного голови Дубнюка М.М. була проведена нарада з представниками КП "Комунальник" та інтернет-провайдерів  (ПП Медіа - Зміїв, ФОП Жарко О.І., ТОВ «Імпекс-Медія») з питання приведення мереж інтернету у відповідність до рішення LXXIII сесії  Комсомольської селищної ради VI скликання від 09 жовтня 2014р.№ 1087, яким затверджено «Порядок розміщення та утримання лінійно-кабельних споруд та комунікаційного обладнання (технічних елементів та засобів телекомунікацій) на території Комсомольської селищної ради». Інтернет-провайдери пообіцяли надати гарантійні листи з термінами виконання робіт по впорядкування своїх мереж у будинках.  

Комсомольська селищна рада з власниками та балансоутримувачами буде ретельно спостерігати та вимагати додержання прийнятих рішень та Положення.