tarif

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій шляхом коригування тарифів

На розгляд виконавчого комітету Комсомольської селищної ради надійшли розрахунки коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджених рішеннями виконавчого комітету Комсомольської селищної ради №327 від 19.12.2017 р. (для різних груп споживачів), які були здійснені КП «Комунальник» відповідно до постанови КМУ від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та на підставі змін та доповнень до Галузевої угоди  на 2017-2018 роки, що зареєстровані Міністерством соціальної політики України 19.02.2017року.

З метою отримання зауважень і пропозицій від споживачів послуг, Повідомлення про намір здійснити коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає КП «Комунальник» для різних груп споживачів та відповідні розрахунки коригування тарифів будуть опубліковані в Зміївській районній газеті «Віті Зміївщини» від 01.06.2018р. №41-42.

Також з інформацією щодо коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території для будинків, що знаходяться на балансі КП «Комунальник» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Комсомольської селищної ради: http://km-sov.gov.ua

Зауваження та пропозиції від споживачів послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій подаються письмово протягом 9 календарних днів (до 10.06.2018 року) в КП «Комунальник» за адресою: смт. Слобожанське, вул. Дружби, 7.

 

LXXVI сесія Слобожанської селищної ради VIII скликання

Sesija

від "22" жовтня 2025 року

Детальніше...

Рішеня комісії з питань розподілу публічних інвестицій при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради

Facebook post   12

24 жовтня 2025 року м. Слобожанське № 1

 

Комісія з питань розподілу публічних інвестицій при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради (далі Комісія) отримала від фінансового управління Слобожанської міської ради лист від 24.10.2025 року №01-21/637 «Про надання консолідованого переліку публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій єдиного проектного портфеля публічних інвестицій Слобожанської територіальної громади і розподіл публічних інвестицій на їх підготовку та реалізацію за 2026-2028 роки у розрізі джерел і механізмів фінансового забезпечення».

Детальніше...

Інформація про початок перевірки на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» від 27.10.2025 року

Очищення влади

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:

Детальніше...

Протокол № 76 засідання LХXVI сесії Слобожанської міської ради VIII скликання Чугуївського району Харківської області

протоколи сесій

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 23 жовтня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

22 жовтня 2025 року відбулось друге засідання інвестиційної ради при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради

Facebook post   16

Нагадаємо, даний напрямок діяльності реалізується на виконання державної реформи управління публічними інвестиціями (PIM), яка направлена на підвищення ефективності управління коштами бюджету розвитку громади, в першу чергу з урахуванням основних соціальних потреб її мешканців.

Детальніше...

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 23 жовтня 2025 року

og image ecodiia

Детальніше...

Єдиний проєктний портфель Слобожанської територіальної громади

Публічні інвестиції

Детальніше...

Основні напрями публічного інвестування

Публічні інвестиції

 

Додаток № 1 до Середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Слобожанської територіальної громади на 2026 - 2028 роки

Основні напрями публічного інвестування 

Галузь (сектор) для публічного інвестування – Освіта і наука

Структурний підрозділ, відповідальний за галузь (сектор) для публічного інвестування – Відділ освіти Слобожанської міської ради Чугуївського району Харківської області

Граничний сукупний обсяг публічних інвестицій на середньостроковий період – 7 507,825 тис. грн

Детальніше...

Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій

Публічні інвестиції

Детальніше...