×

Повідомлення

Failed loading XML...

Зміст статті

19800793 1496097703834756 3690499139007974551 o

20 березня поточного року відбулося засідання постійних депутатських комісій Комсомольської селищної ради, а 22 березня відбулася Сесія Комсольского селищної ради. Сесія VII скликання вже 35-а. На кожній сесії депутатами розглядаються важливі і не прості питання, пов'язані із забезпеченням життєдіяльності нашої громади і не завжди ці обговорення абсолютно мирні і спокійні, але в цей раз деякі питання потребують, з моєї точки зору, особливого освітлення.

На засідання комісії розглядалися всі питання, що виносяться на сесію. Крім цього, Головою Комсомольської селищної ради на розгляд і обговорення депутатів було винесено лист Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» в якому була викладена занепокоєння ситуацією відсутністю гарантій надійного опалення міст-супутників через прінятого 13.04.2017 р. Закону «Про ринок електричної енергії в Україні »№2019-VII. Тобто наш Слобожанський можуть залишити без опалення !!! Чомусь практично будь-які зміни, внесення поправок до Законодавства, нові законодавчі ініціативи змінюють ситуацію на гірше. І найголовніше без пояснення логіки і пояснення, хоча б і далеких, але обов'язково позитивних, перспектив. Інакше сенс роботи наших законотворців просто пропадає!

В результаті обговорення було прийнято рішення звернутися за роз'ясненням і допомогою у вирішенні питання гарантованого забезпечення теплопостачання смт. Слобожанський до органів влади та в орган який такий Закон придумав. Наступного тижня плануємо нараду спільно з фахівцями Зміївської ТЕС для обговорення можливих варіантів вирішення питання та перспектив розвитку ситуації.

22338933 1496097467168113 2411521816510084100 o

На черговій 35 сесії Комсомольської селищної ради, крім основного, був звіт районного відділу поліції. Доповідачем був заступник районного відділу поліції Роман Олександрович Горбунов.Це питання особливо зацікавив наших жителів. Зібралося багато бажаючих вислухати звіт і отримати відповіді на свої питання.

1. Велика група людей представляли товариство рибалок, мисливців, ветеранська організація. Всі вони стурбовані ситуацією, що склалася і що протікає навколо нашого озера Лиман та господарською діяльністю рибного господарства.Роман Олександрович розповів своє бачення даного питання як фахівця органу правопорядку, обговорили окремі випадки і нюанси ситуації. Вирішити питання розмовами без присутності всіх сторін сформованого питання неможливо. Спільно було прийняте рішення зібратися з представниками керівництва Лиманського державного виробничого сільськогосподарського рибоводного підприємства, поліції, селищної ради, Зміївської районної державної адміністрації, засобів масової інформації.Сподіваємося на взаєморозуміння, бажання всіх сторін вирішити питання на користь законності з урахуванням інтересів всіх сторін.

2. Не менше хвилює людей, особливо постраждалих від незаконних дій, питання яке виникло на приватизованих ділянках землі наших жителів. Постраждало майно людей. Зіпсований родючий шар городів, якими люди користувалися довгий час, земельні ділянки приведені в стан не придатний для подальшого використання. Представник поліції пояснив ситуацію про проходження розслідування даного інциденту і спробував відповісти на питання. На жаль люди задавали питання по обговорюваній темі не захотіли слухати відповіді і пояснення заступника начальника районного відділу поліції. Роман Олександрович запропонував звернутися в райвідділ в письмовій формі і отримати відповідь.Відмовилися заявники і від конструктивної розмови з Головою Комсомольської селищної ради.Людей можна зрозуміти, образили і завдали шкоди їх майну. Емоції зашкалюють. Але не можна ж ставити питання тільки для запитань. Результатом звернення, самі люди заявляли, має бути відновлення родючого шару їх ділянок і приведення землі в стан придатний для використання. А коли запропонували варіант вирішення даного питання, чомусь, навіть слухати не стали.Проте, питання стоїть на контролі селищної ради і буде вирішуватися в межах власних повноважень.