01Зберігаючи традиції Комсомольської селищної ради святкування професійних свят, відзначення робітників галузі, ветеранів, активної молоді 18го листопада в селищі Благодатне та Донець були проведені масштабні та яскраві святкування Дня робітника сільськогосподарської галузі.

В селищі Благодатному свято проводилося при повній підтримці депутата Зміївської районної ради Олени Миколаївни Аргунової. Силами, артистів Комсомольського селищного палацу культури проведено концерт. Люди дуже тепло зустріли учасників концерту та гостей. Танцювали та співали усі разом. Для Благодатської школи ми передали набор м’ячів для різноманітних спортивних ігор. По завершенню концерту усіх бажаючих до святкового столу запросила Олена #Аргунова. Каша, різноманітні ласощі, неймовірно смачний шашлик та дуже дружна атмосфера. 
В той же час в селищі Донець відбувався ярмарок-розпродаж сільськогосподарської продукції яку проводило ФГ «Строгого О. Ф.» та останні підготування до початку свята. Потрібно відмітити яскраве, красиве, креативне убранство території проведення святкування. За це та і за основне навантаження підготовки свята взяли на себе керівництво та робітники КП «Донець» та ОСББ «Донець». Спасибі кажемо ми за допомогу в оформлені і проведенні свята ТВПП «Ресурс» та КП «Комунальник».
Ще рік тому ми відмітили факт того, що свято саме собою перетворилось в свято всього населеного пункту. Люди потребували свята всього селища та усіх його мешканців. Тому при підтримці Комсомольської селищної ради активістами селища Донець була проведена робота з архівними даними та свідченнями старожилів Донця та визначили, приблизно (оскільки абсолютно точних даних немає), період перших історичних спогадів про своє рідне селище. Це було літо 1929 року (рік визначений точно в різноманітних документальних джерелах). 
Рішенням виконавчого комітету Комсомольської селищної ради від 07 листопада 2017 року № 287 започаткований День селища Донець, який буде відзначатися у другу суботу червня.
Свято в Донці почалося з концерту. Маленькі артисти з місцевого відділення Комсомольського палацу культури показали на сцені своє уміння та навики. Було дуже інтересно та смішно. Гарячі оплески високо оцінили їх майстерність та здатності. Потім молодші та старші танцюристи та співаки селища Комсомольське підтримали концерт та приєднались до поздоровлень.
Комсомольський селищний голова вручив цінні подарунки:
- Хайлак Петру Сергійовичу та Надії Олексіївни, які 14 жовтня 2017 року відсвяткувала Золоте весілля; 
- Комишан Леоніду Пилиповичу та Єфросинії Степанівни, які 02 липня 2017 відсвяткувала Діамантове весілля;
- Федорченко Катерині Єгорівні, учаснику бойових дій Другої світової війни, якій 15 вересня 2017 року відсвяткувала 90-річчя;
- Лебедєву Євгену – «Активна молодь селища». 
Також Комсомольський селищний голова передав спортивний інвентар (футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі ) для Шебелинської ЗОШ І-ІІІ ст., подякував всім робітникам сільського господарства за нелегкий труд і поздоровив зі святом усіх присутніх на концерті. 
На площі біля клубу свято продовжилось. Завдяки допомозі місцевих підприємців, фермерського господарства Строгого Олександра Федоровича та Комсомольської селищної ради були накриті столи з частуваннями, проведені конкурси, лотерея. 
Яскравим продовженням свята став подарунок від Народного депутата України Євгена Мураєва. Це теж є традиційно. Кожен рік люди в Донці отримують подарунок від депутата. Феєрверк був дуже класним!