GerbUkraine

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ЗМІЇВСЬКИЙ РАЙОН

КОМСОМОЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

від "25" липня 2017 р. № 1365

В.о. голови правління

АК "Харківобленерго"

Яворському В.Г.

 

Шановний Володимире Георгійовичу!

  За останній місяць в нашому селищі Слобожанське, Зміївського району, Харківської області було декілька аварійних відключень електричної енергії. Два останніх відключення були занадто тривалими (деякі квартали селища залишались без електричної енергії більше доби), що виникли за один тиждень. Виконавчий комітет та мешканці селища занепокоєні таким станом справ. Тривалість відновлювальних робіт та чисельність аварійних ситуацій говорить про вкрай незадовільний стан електричних мереж та трансформаторних підстанцій в смт. Слобожанське.

  Комсомольська селищна рада при необхідності пропонує та надає допомогу у вирішенні аварійних ситуацій, та завжди йде на зустріч в вирішенні проблемних питань АК "Харківобленерго" на території населенних пунктів Комсомольської селищної ради. Крім того, як Ви знаєте, наше селище це селище енергетиків. В дуже непростих умовах наші енергетики виконують свою працю і фактично ніколи не мали ніяких пільг на отримання виробленої власною працею електричної енергії, а зараз, в 21 сторіччі, селище енергетиків залишаеться без електричної енергії.

  Прошу Вас вишукати всі можливості для забезпечення в короткотривалий термін населених пунктів Комсомольської селищної ради (смт. Слобожанське) належним рівнем забезпеченності послуг АК "Харківобленерго". В свою чергу, розуміючи важке становище компанії, готові надавати допомогу в межах власних повноважень.

 

 

З повагою,

Комсомольський селищний голова

Д.М. Діхтяр

 

Завантажити текст листа