Комсомольська селищна рада отримала лист Харківської обласної ради № 01-31/562 від 02.03.2017 року з наступним змістом:

 

 

 

 Головам районних рад,

сільським, селищним,

міським головам

Харківської області

 

 

 

З метою сприяння агропромислового розвитку регіону рішеннями Харківської обласної ради були створені КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ" та КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛЗЕМПРОЕКТ".

Відповідно до Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98 "Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі" у Харківській області затверджено обласну програму індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2016 - 2017 роки. Зазначена програма, спрямована на поліпшення житлових умов населення в сільській місцевості шляхом надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво житла.

Реалізацію програми здійснює КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ" (м. Харків 61022, м-н Свободи, 5, Держпром, 1 під., 5 пов., Віткович Ігор Михайлович, т. 705-19-66).

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛЗЕМПРОЕКТ" (м. Харків 61002, вул. Куликівська, 2, 3 пов., Мірошников Володимир Олександрович, т. 782-17-32) створено з метою проведення землеоціночних робіт та робіт із землеустрою; проведення земельних торгів, виконання топографо-геодезичних, картографічних робіт, проектних робіт; виконання будівельних, ремонтних, реставраційних робіт; надання науково-технічних, консультаційних, інформаційних, консалтингових, маркетингових та інших послуг.

Завдяки створеним комунальним підприємствам мешканці Харківської області та забудовники мають можливість привести у відповідність із чинним законодавством землевпорядну та іншу документацію, оформити право власності на земельні ділянки, виконати будівельно-інженерні роботи тощо.

Для забезпечення подальшої ефективної роботи цих підприємств та проведення успішного кредитування у поточному році сільських забудовників просимо поінформувати представників відповідних територіальних громад про зазначену програму та про створені КП Харківської обласної ради.

Завантажити текст листа