Title

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 1 підрозд. 94 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового Кодексу України одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, належних їй активів, розміщених на території України та за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року.

Крім того, згідно з п. 3 підрозд. 94 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового Кодекса України декларантами не можуть бути особи, які за будь-який рік, починаючи з 1 січня 2005 року, подавали або мають подавати декларації відповідно до законів, що визначають чи визначали правові та організаційні засади у сфері запобігання корупції (крім тих, які претендували або претендують на зайняття посад, перебування на яких вимагає чи вимагало від особи подання відповідної декларації, та не були призначені або обрані на відповідні посади).

Таким чином, у разі якщо фізична особа у період з 01 січня 2005 року перебувала на державній службі та подавала декларацію відповідно до законів, що визначають чи визначали правові та організаційні засади у сфері запобігання корупції, то така особа не може скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування.

Увага пасажири!

Увага Оголошення

З 28 серпня до 6 вересня 2026 р.електропоїзд √6430 сполученням Ізюм - Харків Пас. Слідує наступним графіком відправлення : ЗП Слобожанська 15год.17хв. ст.Занки 15 год.26 хв., ЗП Будинок відпочинку 15 год.31 хв.( На 10 хв.раніше )

Проєкт менторської підтримки та безкоштовний підприємницький курс для молоді 18-25 років із прифронтових територій «Це моя справа»

Title

Projector Foundation спільно з Мінекономіки за підтримки Програми «Партнерство за сильну Україну», запустили проєкт менторської підтримки та безкоштовний підприємницький курс для молоді 18-25 років із прифронтових територій «Це моя справа».

Детальніше...

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 18 серпня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

18 серпня 2026 рік

Детальніше...

В КУ ХОР «Кризовий соціальний центр для жінок» запроваджено соціальну послугу підтриманого проживання молоді з інвалідністю

Відділ соцзахисту

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що в КУ ХОР «Кризовий соціальний центр для жінок» запроваджено соціальну послугу підтриманого проживання молоді з інвалідністю.

Детальніше...

З 01 червня 2026 року набрали чинність зміни до законодавства України, які стосуються реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання громадян

ЦНАП

Відділ ЦНАП Слобожанської міської ради повідомляє: З 01 червня 2026 року набрали чинність зміни до законодавства України, які стосуються реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання громадян.

Детальніше...

Про схвалення прогнозу бюджету Слобожанської міської територіальної громади на 2027 - 2029 роки

Бюджет громади

Детальніше...

Щодо проведення ремонтних робіт

Увага Оголошення

Шановні мешканці громади!

До Слобожанської міської ради надійшов лист від Харківської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України" з інформацією щодо припинення газопостачання до споживачів природного газу, що проживають в м. Слобожанське у зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 26 серпня 2026 року до завершення всіх ремонтних робіт.

Детальніше...

ДО УВАГИ БАТЬКІВ !

Title

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує про можливість оздоровлення та відпочинку дітей Слобожанської громади віком від 7 до 18 років за рахунок бюджетних коштів у 2026 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2025 № 276 «Деякі питання організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги і підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 20 серпня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 20 серпня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...