У 2016 році до конкурсної комісії Харківської обласної ради для участі в обласному конкурсі міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» від ініціативних груп смт. Слобожанське та сел. Донець надійшло 27заявок.

Переможцями були визнані 3 міні – проектів:

  •      «З щасливим дитинством – в успішне майбутнє» (облаштування  дитячих  та спортивного майданчиків на території Донецького ДНЗ (ясла - садок) – ініціативної групи сел. Донець (батьківського комітету Донецького ДНЗ),  вартість міні - проекту становила – 149350 грн.;
  •      «Модернізація освітлення на енергозберігаюче у Слобожанському селищному Палаці культури» - ініціативної групи смт. Слобожанське (працівників Палацу культури), вартістю 124192,50 грн.;
  •           «Оновлення концертних костюмів дитячого Зразкового і дорослого Народного оркестрів народних інструментів» - ініціативної групи смт. Слобожанське (працівників Палацу культури), вартістю 93240 грн.;

 Фінансування міні-проектів відбувалося за таких умовах: 50% - кошти обласного бюджету; 45%- кошти Комсомольського селищного бюджету та 5% кошти ініціативних груп.

  В результаті впровадження міні - проектів були придбані для Донецького дошкільного навчального закладу малі архітектурні форми: рукохід малий, лабіринт, баскетбольна стійка мала та щит, гірка «Паровоз», гірка «Левеня», гірка «Мала», гойдалки на пружині 3 шт., бесідка «Альтанка» - 2 шт., будиночок «Альтанка», рахівниця «Азбука».

  У Слобожанському селищному Палаці культури були встановлені у великій концертній залі у світильники, бра та люстру світлодіодні лампи - 109 шт. по 7 вт. та 30 шт. по 12 вт., у світильники чергового освітлення світлодіодні лампи - 50 шт. по 4 вт., у фойє 1-го та 2-го поверху  світлодіодні світильники накладні – 20 шт. по 36 вт.,  у 7 кімнатах та приміщеннях світлодіодні світильники внутрішні (для стелі «Амстронг»)  – 34 шт. по 36 вт.

  Крім того, для Зразкового дитячого оркестру було придбано 40 концертних сценічних костюмів: 22 шт.  для дівчат та  18 шт. для хлопців, для дорослого Народного оркестру «Реприза» було придбано 20 концертних сценічних костюмів: 12 шт. для жінок та 8 шт. для чоловіків.

  25 листопада 2016 року відбулося урочисте відкриття міні-проектів, участь в якому взяла член обласної комісії, депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва.