Записи на вакцинацiю 1

 

10.03.2021 року на території Зміївської міської ради та Слобожанської селищної ради розпочалася І хвиля першого етапу вакцинації проти коронавірусної хвороби. Вакцинація відбувається згідно «Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24 грудня 2020 року № 3018 в декілька етапів. На І та ІІ етапі щеплення проводиться працівникам медичних закладів, де надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу; працівникам швидкої допомоги, людям в геріатричних закладах, військовослужбовцям в зоні АТО, працівників, які працюють в інших закладах охорони здоров’я (заклади первинної ланки медицини), пацієнтів віком від 80 років і старше, соціальних працівників. ІІІ етапом будуть щеплюватись люди віком від 65 до 69 років, від 70 до 79 років, працівники Держслужби України з надзвичайних ситуацій, Нацполіції, військовослужбовці; вчителі та інші працівники сфери освіти.
IV етапом планується провакцинувати людей від 60 до 64 років, доросле населення віком від 18 до 59 років із супутніми захворюваннями, які знаходяться у групі ризику щодо розвитку ускладнень.

На V етапі щеплення буде проводитись всім іншим особам старше 18 років.

З метою зниження ризиків невикористання доз вакцин, які поставляються у багатодозних флаконах рекомендується першочергово залучати до такої вакцинальної сесії пріоритетні групи ризику з наступного етапу, а в разі відсутності такої можливості, з метою популяризації вакцинації та на підтримку комунікаційної кампанії можливо залучати, шляхом проведення відкритих вакцинальних сесій, до такої вакцинальної сесії публічних та громадських діячів, а саме: 1) учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях; 2) народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій; 3) видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, старших 60 років.

Вакцинація проводиться тільки працівниками КНП «Зміївський ЦПМСД» в тимчасових пунктах щеплень, після огляду сімейного лікаря. Усі щеплення є добровільними й безоплатним.

4 березня КНП «Зміївський ЦПМСД» отримало першу партію вакцини Covishield індійського виробництва. Ця вакцина схвалена для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров'я ВООЗ. 22.03.2021 року розпочалася ІІ хвиля вакцинації Станом на 24.03.2021 року було вакциновано 110 осіб.

Вакцина змушує організм виробити імунітет, водночас не даючи хворобі розвиватися. Вакцину вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації потрібно отримати дві дози вакцини з інтервалом 4-12 тижнів.

Дізнатися більше про вакцинацію від COVID-19 можна на сайті vaccination.covid19.gov.ua або у свого сімейного лікаря.

Відомість голосування голови та депутатів міської ради на засіданні LXXXV cесії Слобожанської міської ради VIII скликання від 03 квітня 2026 року

Відомості голосування

від "03" квітня 2026 року

Детальніше...

Засідання LXXXV сесії Слобожанської міської ради VIII скликання 03.04.2026 року

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 31 березня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

31 березня 2026 рік

Детальніше...

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 31 березня 2026 року

Рішення виконкому

 

Рішення виконавчого комітету №223 Про надання згоди на тимчасове застосовування комунальним підприємством «Комунальник» тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів с-ща Донець

Рішення виконавчого комітету №223

Додаток: Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення >> Завантажити>>

Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Facebook post   12

Детальніше...

Запуск онлайн-курсу «Фінанси для бізнесу: люди, процеси, системи»

Facebook post   10

Громадська організація «Українська асоціація фінансових керівників» запускає безоплатний онлайн-курс по налаштуванню і постановці управлінського обліку і фінансових відділів в компаніях для українців. Курс практичний і побудований на реальних кейсах, шаблонах і фреймворках, містить текстові матеріали, тести та вправи. Ми отримуємо багато запитів від мікро і малого бізнесу по цим питанням і коли вони вже приходять до нас, то ми виправляємо те, що було сформовано неправильно і те, що вже принесло збитки, саме тому ми хочемо допомогти підприємцям і управлінцям на старті не допускати самих розповсюджених помилок. Курс безоплатний для всіх українців.

Структура курсу: Всього курс складається з 10 уроків.

Посилання на додаткові матеріали: https://drive.google.com/drive/folders/172VUB_cWp8RtUlHhVAaK4fdeJJ1K7Shv Детальніше...

Розпорядження Слобожанського міського голови від 31.03.2026 року №88 "Про скликання LХХХV сесії Слобожанської міської ради VІІI скликання"

розп Про скл. 85 сесії (№88)

Завантажити

Запуск курсу із системного маркетингу

Facebook post   16

Громадська організація «ЧОЙС31 ФУНДАЦІЯ» у партнерстві з Мінекономіки запускає безоплатний онлайн-курс із системного маркетингу «Маркетологія» для українців. Курс практичний і побудований на реальних кейсах, шаблонах і фреймворках, містить текстові матеріали, тести та вправи.

 

Детальніше...

28 березня 2026 року благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» доставила чергову партію гуманітарної допомоги до с. Геніївка

IMG 3482

Продуктові сімейні набори отримують родини до складу яких входять пільгові категорії громадян Геніївського старостату та сіл Скрипаї, Мохнач, Лісне.

Детальніше...

92 окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка продовжує набір на посади за контрактом «18-24»

Це одна з найбільших бригад ЗСУ з 25-річною історією. Її воїни обороняли та звільняли Харківщину у 2022 році, брали участь у боях на Донецькому та Куп’янському напрямках.

У них - молоді командири, чіткі завдання та сучасне екіпірування.

Залишай заявку та ставай до лав кращих!

Детальніше...