24 листопада 2016 року відбулося засідання виконавчого комітету Комсомольської селищної ради  на якому  були розглянуті наступні питання:

 1. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.
 2. Про зняття з квартирного обліку.
 3. Про внесення змін до облікових справ з квартирного обліку.
 4. Про зміну наймача кімнати № ** у будинку (гуртожитку) № * по вул. Енергетиків  в смт. Слобожанське Зміївського р-ну.
 5. Про передачу житлового приміщення у гуртожитку у приватну власність громадянці ****.
 6. Про передачу квартири у приватну (спільну часткову) власність громадянам ****, ****.
 7. Про присвоєння юридичної адреси об’єкту нерухомого майна (нежитловому приміщенню – реконструйованій квартирі № ** під магазин промислових товарів та однокімнатну квартиру по вул. Ціолковського, буд. **, смт. Слобожанське), яке належить гр. ****, ****, ****.
 8. Про погодження вихідних даних щодо можливості поділу житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами, що розташований по вул. Гагаріна, буд. ** в сел.. Донець на дві квартири з присвоєнням поштової адреси гр.  **** та ****.
 9. Про погодження  гр. **** вихідних даних щодо можливості влаштування лоджії та перепланування  приміщень в квартирі № ** в житловому будинку № ** розташованого по вул. Ярослава Мудрого в смт. Слобожанське.
 10. Про звільнення малозабезпеченої сім’ї **** від плати за харчування її дитини, яка відвідує Донецький ДНЗ (ясла-садок).
 11. Про звільнення малозабезпеченої сім’ї ****. від плати за харчування її дітей, які відвідують Комсомольський ДНЗ (ясла-садок) № 7 «Колосок» .
 12. Про погодження штатного розпису КЗ «Слобожанський селищний Палац культури» (КУ «Комсомольський селищний Палац культури») з 2016 р.
 13. Про погодження штатного розпису КЗ «Слобожанський селищний Палац культури» (КУ «Комсомольський селищний Палац культури») з 2016 р.
 14. Про накладення адміністративного стягнення на ****.
 15. Про накладення адміністративного стягнення на *****.
 16. Про розгляд листа Зміївської районної ради від 02.11.2016 р. № 01-30/900.
 17. Про розгляд листа КЗОЗ «Слобожанська міська лікарня» від 23.11.2016 р. № 1720.