Ось і доходить фіналу реалізація мініпроєкту «Садочок – простір, дружній до дитини – 2».

Нагадаємо, що у результаті втілення нового підходу по залученню додаткового фінансування на реалізацію потреб території наших населених пунктів, Комсомольською селищною радою була проведена робота по підготовці та формуванню проєктних заявок на обласний конкурс мініпроєктів «Разом в майбутнє». Перемогу здобула найбільша кількість проєктів у Зміївському районі, в їх числі  мініпроєкт «Садочок – простір, дружній до дитини – 2».

Це були півроку кропіткої та напруженої роботи, інколи здавалось, що мініпроєкт не вдасться реалізувати. Але отриманий результат вартий того, адже це – дитячі посмішки та радість від відвідування садочка!!!

У результаті реалізації мініпроєкту у Слобожанський ЗДО № 7 було придбане сучасне якісне обладнання для проведення розвиваючих занять з вихованцями, а саме, придбаний комплекс інтерактивної підлоги, інтерактивна LCD панель діагоналлю 109 см та комплекс «Живий звук» (обладнання робочого місця вчителя-логопеда комп’ютерною технікою з необхідним програмним забезпеченням).

Вартість мініпроєкту склала 210 588,00 грн., з яких:

105 293,00 грн. - кошти обласного бюджету;

94 765,00 грн. - кошти селищного бюджету Комсомольської селищної ради;

10 530,00 грн. - кошти Конкурсанта (Батьківська рада Слобожанського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 «КОЛОСОК» Комсомольської селищної ради Зміївського району Харківської області).

Наразі завершуємо останні підготовчі роботи та найближчим часом плануємо проведення урочистого відкриття мініпроєкту «Садочок – простір, дружній до дитини – 2». Сподіваємося, що його результати будуть приносити радість вихованцям садочка та їх батькам.