GerbUkraine

У К Р А Ї Н А

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від «21 » жовтня  2016 року

 «Про скликання ХІV сесії Комсомольської селищної ради VІI скликання»

№231

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту селищної ради:

І. Скликати ХІV сесію Комсомольської селищної ради  VІI скликання та провести її засідання 03 листопада 2016  року о 14 годині в малій залі селищного Палацу культури  (смт. Слобожанське, вул. Ярослава Мудрого, 12).

На розгляд сесії винести такі питання:

  1. Про внесення змін до рішення ІV сесії VІI скликання  Комсомольської селищної ради від 25.12.2015 року №54-VІI «Про селищний бюджет на 2016 рік».
  2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально – економічного розвитку Комсомольської селищної ради Зміївського району Харківської області на 2016 -2019 роки.
  3. Про затвердження  ставок податку на землю по Комсомольській селищній  раді.
  4. Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок передачі в оренду  майна,  що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради, затвердженого рішення XLVIII сесії Комсомольської селищної ради VI скликання від 11 квітня 2013року, № 657-VI.
  5. Про продовження дії договору від 15.11.2016 року оренди індивідуально визначеного(нерухомого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Комсомольської селищної ради, а саме: нежитлових приміщень, загальною площею 126,50кв.м., які розташовані за адресою: Харківська область, Зміївський район, смт. Слобожанське, вул. С.Закори, будинок  №11(одинадцять),  укладеного між Комсомольською селищною радою та Публічним акціонерним товариством «Державний ощадний банк України»
  6. Про припинення чинності договору від 01.07.2014 року оренди індивідуально визначеного(нерухомого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Комсомольської селищної ради, а саме: нежитлового приміщення загальною площею 29,8кв.м., розташованого за адресою: Харківська область, Зміївський район, смт. Слобожанське, вул. Фрунзе, будинок №3(три), укладеного між Комсомольською селищною радою та ФОП Дьяченко В.І.
  7. Блок земельних питань.
  8. Інші питання.

ІІ. Виконавчому апарату селищної ради розмістити це розпорядження на інформаційному стенді біля приміщення апарату виконкому Комсомольської селищної ради та довести до відома депутатів селищної ради.

 

Комсомольський

селищний голова

Д.М.Діхтяр