ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 березня 2020 р. № 239

ЗМІНИ,
що вносяться до актів Кабінету Міністрів України

  1. У постанові Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 8) — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215:

1) у пункті 1 слова і цифри “до 3 квітня 2020 р.” замінити словами і цифрами “до 24 квітня 2020 р.”;

2) у пункті 2:

у підпунктах 1 і 2 слова і цифри “до 3 квітня 2020 р.” замінити словами і цифрами “до 24 квітня 2020 р.”;

підпункти 3 і 4 викласти в такій редакції:

“3) до 24 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

4) до 24 квітня 2020 р.:

регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, крім перевезення:

- легковими автомобілями;

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- в одному міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, крім перевезень автомобільними транспортними засобами, передбаченими в абзаці четвертому цього підпункту;

- в одному транспортному засобі та автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення;”;

у підпунктах 5 і 6 слова і цифри “до 3 квітня 2020 р.” замінити словами і цифрами “до 24 квітня 2020 р.”.

  1. В абзаці першому постановляючої частини постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 р. № 228 “Питання перевезень авіаційним транспортом” слова і цифри “до 3 квітня 2020 р.” замінити словами і цифрами “до 24 квітня 2020 р.”.
  2. У тексті розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 р. № 287 “Про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” — із зміною, внесеною розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 290, слова і цифри “до 3 квітня 2020 р.” замінити словами і цифрами “до 24 квітня 2020 р.”.
  3. В абзаці першому розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 р. № 291 “Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” слова і цифри “до 3 квітня 2020 р.” замінити словами і цифрами “до 24 квітня 2020 р.”.

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 18 травня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

18 травня 2026 рік

Детальніше...

Засідання LXXXVIII сесії Слобожанської міської ради VIII скликання 19.05.2026 року

Спільне засідання постійних депутатських комісій Слобожанської міської ради від 19.05.2026 року

«Безпека в дії: інклюзивне планування безпекових рішень для посилення стійкості громад»

02

У Слобожанській територіальній громаді 15 травня 2026 року відбувся захід у форматі круглого столу «Діалог заради безпеки» в межах проєкту «Безпека в дії: інклюзивне планування безпекових рішень для посилення стійкості громад».

Детальніше...

Відомість голосування голови та депутатів міської ради на засіданні LXXXVIII cесії Слобожанської міської ради VIII скликання від 19 травня 2026 року

Відомості голосування

від "19" травня 2026 року

Детальніше...

Щодо отримання гуманітарної допомоги сім’ям у складі яких є людина похилого віку 60+

Увага Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

до уваги громадян, місце проживання яких зареєстроване у

м. Слобожанське

У Слобожанському Палаці культури буде відбуватися видача талонів на отримання гуманітарної допомоги сім’ям у складі яких є людина похилого віку 60+ (при умові, що родина не отримувала гуманітарну допомогу у квітні-травні 2026 року)

Детальніше...

Що потрібно знати, коли працюєте в саду та на огороді

Увага

Робота на присадибній ділянці має значний вплив на стан здоров’я. Садівництво, городництво та догляд за свійськими тваринами допомагають тримати тіло в тонусі та боротись зі стресом. Утім, важливо врахувати декілька аспектів, щоб не нашкодити собі під час садово-польових робіт.

Детальніше...

Вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб

Увага Оголошення

14 травня 2026 року відбулося засідання Комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб, що проживали на тимчасово окупованій території, при Слобожанській міській раді.

Детальніше...

Державні програми підтримки населення та роботодавців Харківщини

Віжуал РЕЛІЗ 4

Від початку року послугами Харківської обласної служби зайнятості скористалися 17 730 громадян, із яких 12 926 мали статус безробітного. Зі Службою співпрацює 2 935 роботодавців, які надали 9 493 вакансії. Упродовж січня-квітня постійну або тимчасову зайнятість забезпечено для 8 227 осіб, із них 4 917 отримали постійну роботу. Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Денис Олійник.

За його словами, обласна служба зайнятості системно підтримує як громадян, які шукають роботу, так і роботодавців, які потребують кваліфікованих кадрів.

Крім того, задля підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці служба зайнятості організувала професійне навчання для 1 114 осіб.

Детальніше...

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету від 18 травня 2026 року

Паспорти бюджетних програм

Детальніше...