Зміст статті

GerbUkraine

У К Р А Ї Н А

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від «03» січня   2018 року                                                                           

 «Про проведення громадських слухань в смт Слобожанське»

№1

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Регламенту селищної ради та з метою залучення громадян до участі у вирішенні питань місцевого значення:

  1. Скликати громадські слухання щодо обговорення проектів рішень Комсомольської селищної ради «Про затвердження детальний план території обмежений вул. С.Закори, вул. Лермонтова, вул. Ціолковського в смт. Слобожанське Зміївського району Харківської області» та «Про затвердження детальний план території 15 квартал»  та провести їх 23 січня 2017 року о 14 годині в малій залі селищного Палацу культури  (смт. Слобожанське, вул. Ярослава Мудрого, 12).
  2. Призначити уповноваженою особою за підготовку громадських слухань секретаря Комсомольської селищної ради Куценко Г.О.
  3. Розпочати процедуру подання, розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації 04 січня 2018 року по 19 січня 2018  року.
  4. Виконавчому апарату селищної ради розмістити Повідомлення про початок процедури подання, розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації на інформаційному стенді біля приміщення апарату виконкому Комсомольської селищної ради та на офіційному веб сайті Комсомольської селищної ради (km-sov. gov.ua).
  5. Для підготовки та проведення громадських слухань створити Підготовчий комітет з проведення громадських слухань та затвердити його склад (Додаток №1).
  6. Виконавчому апарату селищної ради розмістити це розпорядження на інформаційному стенді біля приміщення апарату виконкому Комсомольської селищної ради та на офіційному веб сайті Комсомольської селищної ради (km-sov. gov.ua).
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Комсомольський

селищний голова 

 Д.М.Діхтяр