3 DPT Проектний план 2

Детальний  план території (ДПТ)  виконано з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень наявного Генерального плану смт.Слобожанське з урахуванням раціонального розташування об’єктів нового будівництва, а також здійснення інженерного забезпечення в межах території, що проектується. Детальний план містить графічні і текстові матеріали, склад яких відповідає державним вимогам та ДБН Б.1.1.-14:2012 «Склад та зміст детального плану території». В проекті враховані державні інтереси при їх узгодженні з приватними і громадськими організаціями.

    Планувальним регламентом передбачається:

  • Визначення принципової планувальної структури території, що розглядається для забезпечення транспортного обслуговування об’єктів проектування, забезпечення місця для паркування;
  • Раціональне використання території і формування об’ємно-просторової композиції проектної території;
  • Доцільність інженерної підготовки території;
  • Встановлення проектованих червоних ліній.

     Детальний план території   15 квартал в смт. Слобожанське Зміївського району Харківської області був замовлений Комсомольською селищною  радою та розроблений ТОВ «Компанія ГІСАПР».

    З матеріалами по детальному  плану території  15 квартал в смт. Слобожанське Зміївського району Харківської області  розміщенні в приміщенні Комсомольської селищної ради та на офіційному веб сайті Комсомольської селищної ради ( km-sov. gov.ua)   з  03 січня 2018  року . Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій секретар Комсомольсьої селищної ради Куценко Г.О.

  Письмові  пропозиції громадськості  до     детального плану території  15 квартал в смт. Слобожанське Зміївського району Харківської області  подають до виконкому Комсомольської селищної ради  в строк з 04 січня 2018  року по 19 січня 2018  року.

    За детальною інформацією щодо питань стосовно  детального плану території можливо звернутися за адресою смт. Слобожанське, вул. Миру буд.7, або за тел.. 5-23-09, 5-22-66.

   

Виконком Комсомольської селищної ради

Посилання

ПРОЕКТНИЙ ПЛАН ТА СХЕМА ПЛАНУВАЛЬНИХ ОБМЕЖЕНЬ (прогнозований стан)

СХЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ РУХУ ТРАНСПОРТУ І ПІШОХОДІВ ТА СХЕМА ІНЖЕНЕРНОЇ ПІДГОТОВКИ ТЕРИТОРІЇ ТА ВЕРТИКАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ

СХЕМА ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ