tarif

Інформаційне повідомлення

  До виконкому Комсомольської селищної ради надійшов лист від Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго" № 03/496 від 24.07.2017 року, в якому повідомляється про наміри здійснити коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

  Відповідно до вимог розділу 2 п. 2.1. Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 855, з метою отримання зауважень та пропозицій щодо корегування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, Повідомлення та обгрунтування щодо необхідності зміни тарифів по Зміївській ТЕС було оприлюднено на офіційному веб-сайті ПАТ "Центренерго" 24.07.2017 року.

  Строк, протягом якого приймаються зауваження і пропозиції - до 15.08.2017 року.

  Адреса на яку необхідно надсилати зауваження і пропозиції: Зміївська ТЕС, Балаклійське шосе, 2, смт. Слобожанське, Зміївський район, Харківська область, 63460.

  Також повідомляємо, що з обгрунтуванням Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго" щодо необхідності коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води та з прогнозними розрахунками тарифів для всіх категорій споживачів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Комсомольської селищної ради: http://km-sov.gov.ua та на дошці оголошень біля приміщення виконкому Комсомольської селищної ради за адресою: Харківська область, Зміївський район, смт. Слобожанське, вул. Миру, 7.

  Відповідно законодавчих актів України, якими регулюються питання у сфері житлово-комунальних послуг, встановлення тарифів на теплову енергію, тарифів на комунальні послуги (централізоване опалення, постачання гарячої води) суб'єктам природних монополій та суб'єктам господарювання на суміжних ринках у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюється Комісією, належить до повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

 

Обгрунтування щодо необхідності коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води по Зміївській ТЕС ПАТ "Центренерго"

Порівняльна таблиця діючих та прогнозних тарифів Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго"

Інформація про початок перевірки на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» від 01.01.2026 року

Очищення влади

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно: Детальніше...

Нові вимоги до благополуччя телят з 1 січня 2026 року – що потрібно знати

Facebook post   12Від початку 2026 року в Україні вступають у дію нові вимоги до благополуччя телят (молодняк ВРХ віком до 6 місяців) під час їх утримання, затверджені наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 08.02.2021 №  224

Нові вимоги визначають мінімальні умови утримання телят, зокрема щодо площі необхідної для руху та відпочинку телят, освітлення і вентиляції приміщень, належної підстилки, годівлі та доступу до чистої питної води. Також відповідно до вимог необхідно щодня оглядати телят, заборонено прив’язне утримання телят та індивідуальне утримання після 8-тижневого віку.

Вимоги обов’язкові для всіх господарств, в яких утримується десять і більше телят. Їхня мета забезпечити благополуччя тварин, знизити ризик хвороб і травм та підвищити якість продукції тваринництва.

Детальніше...

Бюджетний запит на 2026 - 2028 роки індивідуальний по Фінансовому управлінню Слобожанської міської ради

Бюджетні запити

Завантажити

Бюджетний запит на 2026 - 2028 роки загальний по Фінансовому управлінню Слобожанської міської ради

Бюджетні запити

Завантажити

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 25 грудня 2025 року №882

Рішення виконкомуРішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 25 грудня 2025 року №882 "Про визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення  побутових відходів на території Слобожанської міської територіальної громади"

Переглянути

LXXIX сесія Слобожанської міської ради VIII скликання

Sesija

від "25" грудня 2025 року

Детальніше...

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 25 грудня 2025 року

протоколи комісій

Детальніше...

РІШЕННЯ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВCЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 25 ГРУДНЯ 2025 РОКУ №3405-VIІ

Facebook post   12

РІШЕННЯ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВCЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 25 ГРУДНЯ 2025 РОКУ №3405-VIІІ "Про затвердження Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року"

Переглянути

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ

Facebook post   12

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ ТА ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2026-2027 РОКИ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Переглянути

Протокол № 79 засідання LХXIX сесії Слобожанської міської ради VIII скликання Чугуївського району Харківської області

протоколи сесій

Детальніше...