tarif

Інформаційне повідомлення

  До виконкому Комсомольської селищної ради надійшов лист від Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго" № 03/496 від 24.07.2017 року, в якому повідомляється про наміри здійснити коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

  Відповідно до вимог розділу 2 п. 2.1. Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 855, з метою отримання зауважень та пропозицій щодо корегування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, Повідомлення та обгрунтування щодо необхідності зміни тарифів по Зміївській ТЕС було оприлюднено на офіційному веб-сайті ПАТ "Центренерго" 24.07.2017 року.

  Строк, протягом якого приймаються зауваження і пропозиції - до 15.08.2017 року.

  Адреса на яку необхідно надсилати зауваження і пропозиції: Зміївська ТЕС, Балаклійське шосе, 2, смт. Слобожанське, Зміївський район, Харківська область, 63460.

  Також повідомляємо, що з обгрунтуванням Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго" щодо необхідності коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води та з прогнозними розрахунками тарифів для всіх категорій споживачів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Комсомольської селищної ради: http://km-sov.gov.ua та на дошці оголошень біля приміщення виконкому Комсомольської селищної ради за адресою: Харківська область, Зміївський район, смт. Слобожанське, вул. Миру, 7.

  Відповідно законодавчих актів України, якими регулюються питання у сфері житлово-комунальних послуг, встановлення тарифів на теплову енергію, тарифів на комунальні послуги (централізоване опалення, постачання гарячої води) суб'єктам природних монополій та суб'єктам господарювання на суміжних ринках у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюється Комісією, належить до повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

 

Обгрунтування щодо необхідності коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води по Зміївській ТЕС ПАТ "Центренерго"

Порівняльна таблиця діючих та прогнозних тарифів Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго"