human traffik

Торгівля людьми є однією зі сфер кримінального бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами. На сьогодні масштаби цього виду злочинної діяльності у світі набули таких розмірів, що за своїми наслідками стоять на третьому місці після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. На даний час понад 160000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року.

З метою протидії даному виду злочинної діяльності в Україні в 2012 році прийнято Закон України "Про протидію торгівлі людьми". Відповідно до вимог даного Закону суб'єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, взаємодіють між собою в рамках реалізації Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людтми, та співпрацюють з громадськими об'єднаннями, регіональними та міжнародними організаціями.

З метою своєчасного та оперативного отримання інформації про вчинені, підготовлювані злочини даної категорії у прокуратурах усіх рівнів, у тому числі і в Чугуївській місцевій прокуратурі діє телефон та електронна адреса "гарячої лінії":

  • (38-5746)2-43-36, (38-5747)3-31-02 та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також, існують організації-члени Всеукраїнської Коаліції з протидії торгівлі людьми, у тому числі і у м. Харкові: