Nav4anyaPracivnyky

 До уваги суб’єктів господарювання!

          Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розроблено навчальну програму для підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Використання реєстраторів розрахункових операцій у малому бізнесі» в обсязі 24 години.

          Викладання навчальних тем здійснюватиметься з елементами дистанційних технологій.

          Навчання може бути організовано як для зареєстрованих безробітних за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, так і для зайнятих громадян за кошти юридичних та фізичних осіб. Орієнтовна вартість навчання для 1 особи в групі з 15 осіб становить 556,8 грн.

          Робочий навчальний план включає в себе такі теми, як:

 • Законодавчі акти, що регламентують роботу реєстраторів розрахункових операцій.
 • Поняття про реєстратори розрахункових операцій.
 • Типи та моделі РРО. Їх функцій та будова.
 • Реєстрація РРО у контролюючих органах.
 • Підготовка РРО до роботи.
 • Види чеків РРО.
 • Поточна робота на РРО.
 • Заключні операції роботи з РРО.
 • Книга обліку розрахункових операцій.
 • Розрахункові книжки.

           Якщо вас зацікавила зазначена інформація, звертайтеся до Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за телефоном (05747)34932

Вступ до лав Збройних сил України

amrmiya rekrut

Інформуємо, хто бажає вступити до лав Збройних сил України, запрошуємо прибути у 2-ге відділення Чугуївського РТЦК та СП  (за адресою м.Зміїв  вул.Покровська,31)

Телефон для довідок: (057) 47- 3-19-55 

З собою мати:

 • паспорт;
 • військовий квиток;
 • Ідентифікаційний код.

Щодо відновлення та функціонування 34 Державного пожежно-рятувального посту з охорони Зміївської ТЕС та населених пунктів Слобжанської селищної територіальної громади

IMG e4f7f0a3c4151308b96dbca969467c12 V min

З 01 березня 2022 року офіційно відновлено функціонування 34 Державного пожежно-рятувального посту з охорони Зміївської ТЕС 11 Державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів (далі - 34 ДПРП 11 ДПРЗ з охорони Змїівської ТЕС) за штатом до якої входить 16 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежної техніки, а також добровольців із числа колишніх працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій (на цей час пенсіонери) в кількості 11 чоловік та зараховані до складу резерву ДСНС України (які виконують свої обов’язки на безоплатній основі) за участю яких безпосередньою здійснюються виїзди для ліквідації пожеж та інших надзвичайних сиуауцій, які виникають на території населених пунктів Слобожанської селищної територіальної громади.

Детальніше...

Зміни в часі проведення комендантської години від 02 травня 2022 року

1645967475 4c520b98ab963dd21397 large

Увага всім мешканцям Слобожанської територіальної громади!!!

Комендантська година в Чугуївському районі встановлена з 2100 до 600.

Щодо створення Національної платформи продовольчої безпеки

623640ed46309471328021

Управління Чугуївського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області доводить до вашого відома інформацію, щодо створення Національної платформи продовольчої безпеки, створеної  в Україні у військовий час.

Детальніше...

Україна переможе!

Інформація стосовно пасажирського транспортного сполучення

af6nncsx3kasqnyzmc35

З 18 квітня 2022 року ФОП Кухлеєв О.В. буде здійснювати рейси до м. Зміїв та до м. Харків:

Детальніше...

Допомога мешканцям села Мохнач

175 продуктових наборів та засобів гігієни для внутрішньо переміщених осіб, що постраждали внаслідок російської агресії та місцевих жителів села Мохнач 14 квітня доставили і роздали населенню представники Слобожанської селищної ради та волонтери центру гуманітарної допомоги КРОК.

Детальніше...

Допомога від Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України

До Слобожанської селищної ради доставлено гуманітарну допомогу, яку отримала Чугуївська района державна адміністрація.

Детальніше...

Дружня допомога

14 квітня до Слобожанської селищної ради надійшла гуманітарна допомога від Тростянецької селищної ради Гайсинського району Вінницької області.

Детальніше...

Інформація для громадян, які вимушено переїхали.

Куди звертатися людям, які переїхали під час війни. На яку допомогу мають право внутрішньо переміщені особи. Що потрібно знати про "гуманітарку" і який порядок її отримання. Про це розповіла начальник управління праці і соціального захисту населення Зміївської міської ради Світлана Повідерна.