01

 Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до абзацу першого п. п. 15.1 п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) підлягає в порядку, передбаченому підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, камеральній перевірці, яку контролюючий орган проводить протягом 60 календарних днів, що настають за днем подання йому відповідної Декларації.

При виявленні контролюючим органом за результатами камеральної перевірки відповідної Декларації арифметичної помилки, що призвела до недоплати суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір), декларант, який подав відповідну одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, зобов’язаний сплатити суму такої недоплати протягом 10 календарних днів з дня отримання відповідного повідомлення за довільною формою контролюючого органу, та подати уточнюючу відповідну Декларацію протягом 20 календарних днів з дня отримання такого повідомлення.

Згідно з абзацом четвертим п. 12 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ у разі подання декларантом уточнюючої Декларації якщо сума Збору, визначена в уточнюючій Декларації, є меншою за суму Збору, сплачену на підставі попередньо поданої Декларації, повернення надміру сплаченої суми Збору здійснюється у порядку, визначеному ст. 43 ПКУ.

Обов’язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов’язання та пені є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку з доходів фізичних осіб, які повертаються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний календарний рік за результатами проведення перерахунку його загального річного оподатковуваного доходу) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми та/або пені.

Про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

Служба у справах дітей

  1. Усиновлення — це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснюється на підставі рішення суду.
Детальніше...

Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської міської територіальної громади

Адресна грошова допомога

31 липня 2026 року відбулися чергові засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги, на яких було розглянуто 35 звернення мешканців громади про надання одноразової адресної грошової допомоги.

Детальніше...

Оголошення про проведення конкурсу

Увага Оголошення

ДО УВАГИ ПАСАЖИРСЬКИХ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ!

Виконавчий комітет Слобожанської міської ради (далі - Організатор) оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування, який не виходить за межі території Слобожанської міської територіальної громади.

Об’єкт конкурсу:

Детальніше...

Інформація про початок перевірки на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» від 05.08.2026 року

Очищення влади

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:

Детальніше...

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Важлива інформація

АТ «Укргазвидобування» філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування»

свердловини №5, 8, 9, 10,13, 14, 17, 61 Західно-Білозірського ГКР,

свердловина №1 Південно-Білозірської площі, свердловина №18 Моспанівського ГКР

Повне найменування суб’єкта господарювання - Акціонерне товариство «Укргазвидобування» філія газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування» свердловини №№5, 8, 9, 10,13, 14, 17, 61 Західно-Білозірського газоконденсатного родовища, свердловина №1 Південно-Білозірської площі, свердловина №18 Моспанівського газоконденсатного родовища.

Скорочене найменування суб’єкта господарювання - АТ «Укргазвидобування» філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування» св. №№5, 8, 9, 10,13, 14, 17, 61 Західно-Білозірського ГКР,
св. №1 Південно-Білозірської площі, св. №18 Моспанівського ГКР.

Ідентифікаційний код – 30019775.

Юридична адреса: 04053, м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Кудрявська, 26/28;  тел.: (05749) 93372; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальніше...

Герої не вмирають!

Хавула КМ

Хавула Костянтин Михайлович

21.02.1973 - 22.04.2024

Програма фінансової підтримки для малих та середніх бізнесів «Створення засобів для існування та можливостей для оптимізованих ринків»(BLOOM).

Title

Громадська організація «Вест Юкрейн Діджитал» спільно з Міжнародною гуманітарною організацією Mercy Corps розпочали реалізацію другого року програми фінансової підтримки для малих та середніх бізнесів «Створення засобів для існування та можливостей для оптимізованих ринків»  (BLOOM).

Детальніше...

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, що надаються Комунальним підприємством "Зміїв-сервіс" Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області

Повідомляємо

Слобожанська міська рада Чугуївського району Харківської області отримала лист від Комунального підприємства "Зміїв-сервіс" Змііївської міської ради Чугуївського району Харківської області, що відповідно до рішення виконавчого комітету Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області від 17 липня 2026 року №328 "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, що надаються Комунальним підприємством "Зміїв-сервіс Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області" з 01 серпня 2026 року підвищуються тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються КП "Зміїв-сервіс".

Детальніше...

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 4 серпня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 04 серпня 2026 рік

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів з Особливостями

Предмет закупівлі

Детальніше...