Ogoloshenja

Шановні мешканці територіальної громади !

Виконавчий комітет Слобожанської селищної ради доводить до відома фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та суб’єктів господарювання (юридичних осіб), які є власниками бджолосімей про те, що державою у поточному році передбачено ряд напрямків фінансування галузі тваринництва, в тому числі спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї.

Порядок використання коштів за наявні бджолосім’ї затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 0.02.2018 №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (зі змінами 2021 року).

Право на отримання дотації мають фізичні особи, юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФО-П), які утримують не менше 10 бджолосімей. Розмір дотації складає 200 гривень за одну бджолосім’ю У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.

Юридичні особи та ФО-П, яким нараховується дотація, повинні відповідати наступним вимогам:

 • Стосовно них не повинно бути відкрито провадження у справі про банкрутство, та /або які не перебувають на стадії ліквідації;
 • Вони не повинні мати на 1 число місяця, в якому приймається рішення про включення до відомостей про нарахування дотації, прострочену більщ як шість місяців заборгованість з платежів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що суб’єкт господарювання будь-якої форми власності зобов’язаний зареєструвати пасіку в органі місцевого самоврядування незалежно від того, чи має він отримувати дотацію. Реєструється пасіка за місцем проживання фізичної особи або місцезнаходженням юридичної особи. Реєстрація пасіки в органі місцевого самоврядування здійснюється  після видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки та після реєстрації потужності оператора ринку в органах Держпродспоживслужби.

Приймає документи та нараховує дотацію уповноважений працівник Слобожанської селищної ради. Останній день приймання документів у поточному році – 30 вересня. Основними умовами для прийняття документів від суб’єктів господарювання є:

 • пасіка повинна бути зареєстрована в селищній раді;
 • пасіка повинна мати ветеринарно-санітарний паспорт з оновленими у поточному році даними щодо кількості бджолосімей;
 • пасіка повинна бути зареєстрована в державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Для нарахування дотації необхідно надати працівнику селищної ради такий перелік документів:

а) для фізичної особи:

 • копія паспорта громадянина України -власника пасіки;
 • копія ідентифікаційного коду – власника пасіки;
 • копія ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
 • документ, що підтверджує державну реєстрацію потужності;
 • копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
 • довідка, видана селищною радою, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

б) для ФО-П:

 • копія ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
 • документ, що підтверджує державну реєстрацію потужності;
 • копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
 • довідка, видана селищною радою, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

в) для юридичних осіб:

 • копія ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
 • документ, що підтверджує державну реєстрацію потужності;
 • копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
 • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма №24 (річна) станом на 01 січня поточного року.

Облік сімей, члени яких мають статус внутрішньо переміщених осіб, що перемістилися на територію Слобожанської селищної ради після 24.02.2022 року та потребують гуманітарної допомоги

uvaga

Оголошення

У Лиманському, Нижньобишкинському, Геніївському, Шелудьківському старостинських округах буде здійснюватися облік сімей, члени яких мають статус внутрішньо переміщених осіб, що перемістилися на територію Слобожанської селищної ради після 24.02.2022 року та потребують гуманітарної допомоги (крім ВПО, вказаних у ПРИМІТКИ).

Детальніше...

Яку допомогу українцям пропонують міжнародні гуманітарні організації?

Title

Крім державної фінансової допомоги, наші співгромадяни можуть скористатися підтримкою відомих міжнародних організацій.

В Україні працюють їх програми підтримки.

Пропонується разова або щомісячна допомога на строк до 3 місяців – з розрахунку від 2220 до 2500 грн на кожного члена сім’ї на місяць.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ для внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до смт. Слобожанське та до сел. Донець

Ogoloshenja

У гуманітарному штабі «КРОК» (Палац культури смт. Слобожанське) з 03 серпня 2022 року по 05 серпня 2022 року з 9.00 до 15.00 години буде видаватися гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до смт. Слобожанське та до сел. Донець.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ для внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до населених пунктів Слобожанської громади

uvaga

У старостатах 03 серпня - 04 серпня 2022 року з 9.00 до 15.00 години буде видаватися гуманітарна допомога (масло вершкове 0,4 кг на 1 особу) для внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до населених пунктів Слобожанської громади.

Детальніше...

Герої не вмирають!

Гришин ВС

Слобожанська селищна рада з сумом повідомляє про загибель нашого земляка Гришина Володимира Сергійовича

Детальніше...

Рекомендації населенню щодо дій у зонах з підвищеною небезпекою перебування та при отримані сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

1643182268 43566478

Останнім часом спостерігається тенденція частого нехтування сигналами сирен, що повідомляють про повітряну тривогу та небезпеку, пов’язану з нею. Проте, на жаль останніми тижнями збільшилась загроза ракетних обстрілів по всій території України.

Детальніше...

Видача гуманітарної допомоги для похилих людей

Gum dopomoga

20-22 липня 2022 року з 9:00 до 15.00 години  буде видаватися гуманітарна допомога для місцевих та внутрішньо переміщених осіб, які народжені до 1947 року включно (75+) а саме: 0,4 кг сиру твердого та 0,5 кг цукру на кожну особу, яка знаходиться на даний час на території громади.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ для внутрішньо переміщених осіб

uvaga 1

У гуманітарному штабі «КРОК» (Палац культури смт. Слобожанське) можна отримати:

Детальніше...

Видача гуманітарної допомоги на дітей

Ogoloshenja

У гуманітарному штабі «КРОК» (Палац культури смт. Слобожанське) надається гуманітарна допомога:

Детальніше...

Увага! Прощання з героєм

Литвинов СВ

Завтра, 17.07.2022 року о 12:00 годині на площі перед палацом культури в селищі відбудеться прошання з загиблим Литвиновим Сергієм Вікторовичем.