Про зустріч Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря з колективом КП «Донець».
Нещодавно відбулася робоча зустріч Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря з колективом КП «Донець».
Комунальне підприємство «Донець» створено для забезпечення комунальними послугами населення селища Донець, для створення умов цивілізованого життя та розвитку селища Донець.
Для забезпечення сприятливих умов існування КП «Донець», декілька років поспіль, Слобожанською селищною радою забезпечувалось оснащення, технічне переобладнання, фінансова підтримка та дуже (!!!) дорогі ремонти інфраструктури селища.
Через розвинену інфраструктуру, протяжність комунікацій, їх вік, малу чисельність абонентів - покривати витрати та утримувати підприємство важко! Однак, крім вищенаведеного, існує одне ВЕЛИКЕ питання –відношення мешканців селища Донець до СВОГО підприємства комунальних послуг та власного майбутнього.
Несвоєчасна сплата та взагалі несплата за надання комунальних послуг, несанкціоновані підключення до мережі водопостачання, регулярне засмічення каналізаційних мереж населенням, доведення системи каналізації до неробочого стану - ці фактори приводять до значущих збитків даного підприємства, невиплати заробітної плати робітникам КП «Донець», звільнення робітників.
Існування підприємства та всієї структури забезпечення життєдіяльності населеного пункту під великою загрозою!!! Те, що будувалось роками та великими зусиллями, може перестати існувати з усіма негативно витікаючими наслідками.
Тому звертаємось до Вас, шановні мешканці сел. Донець!
Ваше майбутнє в ваших руках! Будьте в першу чергу людьми, поважайте працю інших, своєчасно та чесно сплачуйте за комунальні послуги! Не оставайтесь осторонь фактів несплати отриманих послуг та відвертих крадіжок. Це Ваше майно і ви за нього відповідаєте теж!
Районна військова адміністрація інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2026 № 617 «Зміни щодо особливостей виплати окремих видів державної допомоги сім'ям з дітьми, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України», змінено підхід до порядку виплати Пенсійним фондом України окремих видів державної допомоги сім'ям з дітьми.
У той час, коли наші воїни тримають оборону на фронті, кожен із нас може стати для них надійним тилом. В умовах збройної агресії рф забезпечення стабільних запасів донорської крові — це запорука того, що наші медики зможуть вчасно врятувати поранених військовослужбовців та цивільних громадян.
У літній період, коли температура повітря підвищується, створюються сприятливі умови для швидкого розмноження патогенних мікроорганізмів у харчових продуктах. Саме тому в теплу пору року значно зростає ризик виникнення гострих кишкових інфекцій, зокрема сальмонельозу.
Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин, фахівцями дільниць ветеринарної медицини Харківської державної лікарні ветеринарної медицини в період з 03.08.2026 по 07.08.2026 будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в громадах населених пунктів Чугуївського району, відповідно до графіку:
🔰Благодійна організація «Благодійний фонд "Стабілізейшен Суппорт Сервісез”» у межах проєкту «Підтримка спроможності державних установ та місцевих громад у зміцненні системи соціального захисту в Україні», що втілюється за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців («УВКБ ООН») передала благодійну допомогу Слобожанській міській раді у вигляді комп’ютерної техніки для підсилення роботи фахівців відділу соціального захисту населення.
🤝Висловлюємо щиру вдячність Благодійній організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців («УВКБ ООН») за плідну співпрацю та підтримку у реалізації соціально-важливих ініціатив Слобожанської територіальної громади.
10 червня 2026 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 751 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом у сільській місцевості».